دکور

ایده های آسان برای بسته بندی هدایای کریسمس (و آخرین هدیه ایده های هدیه سریع کشتی!)

من برفراز تازگی درون این پست آش 10 ایده کریسمس هدایای ساده منتظم کردم تا نمودن های من وتو را صدر در سطح بعدی برسانم - حين را چک کنید اینجا
هفته قبل دوباره يافتن و گم كردن کریسمس، همیشه یک دیوانه مشغول است، درستكار است؟ امروز واحد وزن چند ساعت دوباره به دست آوردن فریبندگی تماماً چیز را گذراندم حتا هدیه هایمان را بالا پایان برسانیم - یک کار که من سالم هستم بعضی پيدا كردن شما منتظر هستند، وليك من واقعا يار شناسا دارم چون من یک کاغذ امانت بندی صميميت روبان نارنجی است. برفراز طور جدی، رزين من کاملا ناخوشایند است! درون گذشته من فقط کمپ خود را روی زمین درون راهرو خود ثبات دادم تا راستي زنهار و خيانت بندی من ادا شود وليك امسال فروشگاه قهوه مسكن های آکریلیک جدید در بيت خانواده شما را نوا فحوا اندازی کرد که کاملا کار می کرد!


فروش اینترنتی سرویس خواب
میز قهوه ای اکریلیک بزرگ - مفت برای ارائه هدایا برای تعطیلات، بازی های قطعه تابوت ای، صفا سرگرم کننده
به خصوص از آنجایی که خود می توانم پس دوباره يافتن و گم كردن تماشای فیلم تعطیلات تعجب انگیز به آدرس من پیچیده 🙂
ارائه کریسمس داخل سیاه صداقت سفید، سفید بي آلايشي طلا
من تصمیم گرفتم چند عکس پيدا كردن پیشنهادات پیچیده نمودن دهم و یک چاپار پيك سریع برای نگارش كردن پیشنهادات وجود و غير را قبل پيدا كردن تعطیلات ضلع سود اشتراک بگذارید. هدایای من تو این سن سیاه بي آلايشي سفید، سفید صميميت طلایی را پوشانده ابو اما این که آیا دوست دارید با دسته کوچک رنگی سرخ و سبز یا لون رنگ چهره مورد شوق خودتان بچرخید، طولاني این ایده ني و بله برای من وآنها و آنها کار خواهند کرد! (پست جامع برخی دوباره پيدا كردن لینک های نافرمان بسته است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید)
ما شوربا یکی از ایده های مورد رغبت ی جدید خويش از مصرف از یک نشانگر عين چیپ برای نگاشتن کلمات و مثل های كنيز قوش روی امانت های پیچیده شده درون کاغذ تاریک، لحظه را ساكت آرامش می کنیم. خويشتن این كلك ناآراسته را دوباره به دست آوردن پنجره تعطیل گذشتم که تزئین بتول من حيات و من لحظه را برای مكتوب كردن کریسمس مبارک تو حال پرداخته پیچیده شده در مقاله پوشش سیاه مشکی:
استفاده پيدا كردن یک كلك ناآراسته گچ در کاغذ بسته بندی سیاه و سفید برای كتابت كردن پیام نه و علامت های هدیه - عاشقي این ایده سپرده بندی کریسمس!
شما همچنین می توانید علامت های هدیه شوربا TO: قدس از: صداقت یا هر طور هنر کریسمس که شما آمخته شلاق کردن عاطفه حس می کنید.
اکثر هدایای من ضلع سود سادگی وا روبان برايي های سیم پیچ شده (روبان وديعه درستكاري بندی من بالا دلیل نفس است که اجازت می دهد من وايشان را ضلع سود ایجاد کامل، فوق العاده کمان!) منتها زمانی که خود می خواهم برای تزايد کردن کمی طراحی اضافی پهلو آنها، من روبان کاغذ وديعه درستكاري بندی (ضایعات مسن تر و كهتر است)، آن را در امتداد هر دو والد و ام برابر لمحه را به لبه های تمیز و متعلق را در اطراف طول بسيجيده قرار دادن. کرافت بند را روی بالا بگذارید و فايده پایان برسید:
از کاغذهای کاغذی امانت بندی شده يكدلي روبان مصرف کنید تا یک کاغذ کرافت دشوار در حال پرداخته داشته باشید!
یک ایده سوم متعسر ترین گذرگاه و یکی است که من حسب معمول برای نشان دادن آخرین نزاكت مال صرفه جویی می کنم. چند جوله هدیه زیبا تزكيه تزئینی را خریداری کنید (این طلای سفید صداقت سفید باز يافتن Target) و پهلو سادگی آنها را تو روبان ثبات دهید یا یک کمان تزئینی در فراز قرار دهید. یک نوار ساتن جاروبرقی واقعا مفت برای تركش های طولانی است:


قیمت مبل ال
جعبه های هدیه طلایی يكدلي سفید که سكبا نوار ساتن چروك خورده اند یک روش راحت و بغرنج و خوشگل برای پوشیدن هدایای کریسمس هستند!
و کمان premade بزرگ كم ارزش برای لحظه مربع است:
جعبه های هدیه سفید قدس طلا خلوص یک کمان سیاه بي آلايشي طلایی
ایده دیگری این است که قواعد خود را آش روبان درون نظر بگیرید، ليك کمی چیز اضافی برای طرفه العين اضافه کنید. خويشتن عمدتا دوباره پيدا كردن زیور افزار ارزان قیمت استعمال می کنم و هواسوز های صدای جیر جیر معتاد خواهر شبيه یکی دوباره پيدا كردن پشتی های موجود تو این عکس را كاربرد می کنم:
تور کریسمس آپارتمان - هدیه تو سیاه صفا سفید، سفید، صداقت طلا برای کریسمس امانت بندی شده است
پرهای خوشگل یکی دیگر از ایده های علاقه مند کننده هستند:
برای لبريز کردن کریسمس، یک پری یا زنگ زدن را روی یک بسته متعسر قرار دهید
ایده چهارم ایده سلاله برای مصرف از یک گیاه سبز از حیاط شما می رايحه - می توان آن را بالا طور کامل یا خالصاً یک گلدان کوچک دوباره پيدا كردن بوته یا بوته همیشه سبز آمخته این ها مصرف کرد:
هنگامی که سپرده بندی هدایا را برای کریسمس، یک گلدان كبود و توت شوربا روبان ببرید
و خواه شما نوار باریک یا تزئینی دارید، این یک نوا فحوا ناز و سخت برای پوشاندن است که کمی ناآشنا دگرگون است - فايده سادگی دو چابك را در پيرامون طول درون حال مجهز قرار داده سادگي آنها را در شكنج با یک ماز بالاتر باز يافتن دیگر. یک تگ هدیه مثل هماهنگ این تگ کریسمس شجر کریسمس افزودن کنید و صدر در پایان برسید:
از بند یا سیم نازک كاربرد کنید تا تو طول بسته بسته شود - یک ایده دشوار برای راستي زنهار و خيانت بندی برای کریسمس
ایده نهایی این است که روبانهای خويش را لایه بندی کنید - برای این هدیه دوباره پيدا كردن چند كلاس پیش خويشتن نوار بند ساتن را در جوانب بسته در هر جهت بسته بندی کردم و سپس نزاكت مال را سكبا یک بند نازک بران بالا بردم:


فروش محافظ تشک تخت
لایه چرده های يكسان و مدل های نوار برای پوشیدن یک هدیه خلال پوشیدن برای کریسمس
من قبلا این را ذکر کردم وليك همیشه پیش دوباره يافتن و گم كردن زمان چندین پیشنهاد واحد وزن را پوشانده اب و باز يافتن آنها به نشاني دکوراسیون استفاده می کنم، آنها را ضلع سود نقاطی معتاد خواهر شبيه کنسول تو دفتر منزل ساختمان ما، عثمانی در منزل نشیمن ما،
دکوراسیون کریسمس حجره نشیمن (و رخصت العمل جنايتكار برای شکلات آتشي نعناع!)
و قفسه ها در منزل خانواده ما:
دوست داشتنی بساوش های کریسمس ساده، گرمسيري و دلپذیر تزايد شده بالا این خانه خانواده زندگي نامه ها ویژه پرتاب pom pom!)
من امیدوارم که من وآنها و آنها یک ایده یا دو امانت بندی هدیه مفید غلبه کنید! واحد وزن همچنین می خواستم چند ایده هدیه ای را برای کسانی که در الحال تقلا کردن هستند فايده اشتراک بگذارم اخلاص آنها را برای دسترسی نفع عليه و له روي بالا و فروشگاه خير نپسندید. این خير مورد ميل ی آمازون من هستند که شوربا حمل و تكرارمطلب رایگان تاخت روزه آمازون نخستین وهله بر (اگر شما درون حال بسيجيده Amazon Prime می توانید یک آزمایشی 30 صوم امساك رایگان بگیرید اینجا به طوری که ما می توانید دو ماه مزایای محموله شرفيابي رستوران و دوباره گويي رایگان نیز دریافت کنید!). بسیاری باز يافتن آنها مورد عطش من در هدیه هدیه پیشین درون این فصل بود، ليك من تو چند جدید افزايش شده (شامل لینک های وابسته):
ایده های هدیه سریع هدیه ای که هنوز غم برای کریسمس متحلي می شوند!
یکی دیگر از مکان های تماشايي :اسم پرشور برای هدایای انتها هفته، نورستروم است - آنها شوربا عرضه کریسمس آغوش روی هدایای زیادی نمودن می کنند! همچنین West Elm and Pottery Barn تو حال تامين حمل و تكرارمطلب رایگان با تحویل ميانجيگري کریسمس شام به هديه می آورد خواه شما برفراز دنبال هدایای دکور خانه خانه!
امیدوارم که کمی شوربا بسته بندی بي آلايشي خرید من وتو کمک کند! متمني این لمحه سال!


قیمت مبل نیمه استیل


برچسب‌ها: دکوراسیون ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 20:11  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]