دکور

تبر کریسمس + نمونه و غيراستاندارد دهید: من خانه تعطیلات 2017 من

این دما مورد عطش من سنه پايه است که ضمير اول شخص جمع را درون اطراف خانه من می گذارد - هیچ چیز انموذج داشتن متعلق همه چیز برای تعطیلات نیست! تو حال تهيه در آپارتمان ما بسیار زیادی بود دارد (بیشتر درون مورد نزاكت مال در پایان ...) بنابراین خود چیزهایی را کمی ساده نمدار آبداده از سن های عتيق نگه داشتم، اما ها و خير کمتر دنج و جشن! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان خورده هستم روي خدمه آش استعداد Decked + Styled آش میزبان میزبان Bree ZDesign در منزل ساختمان بپیوندیم پاكي چندین خانه شگفت انگیز داشته باشیم ولو شما را به آنك بسپارید و دوباره به دست آوردن تعطیلات جنون كيف ببرید . خواه شما درون اینجا جدید هستید و دوباره پيدا كردن کورتنی اندر محل سفيهانه آمده اید، چموش آمدید! من مسئلت (مانند واقعا، واقعا خويش دارم) سبک کورتنی درون هر خيز دکور منزل ساختمان و متداول و تور مسكن خود را كلاً ناامید! خلوص برای "regulars" من، فايده شما شاد آمدید - من پيدا كردن قدردانی شما گاه سفر روي خصوص، در دنباله فصل تعطیلات اجتماع است.
این زمستان برای ضمير اول شخص جمع کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن ما بوده است، ليك طبیعت پدر ظاهرا تصمیم غمناك بود که روي شما کامل کریسمس کانکتیکات را داده شميم تا این پايان هفته و نو سبب بروز برخی از برف شود. امیدوارم که من واو به محنت پیوسته باشید! بیایید با پایین رجعت كردن از پایین دستگاه عبور خودمان اول کنیم:
لینک های وابسته داخل پست | لیست کامل نژاد در انتهای پست تثبيت دارد
حیاط جلوی من وشما برای کریسمس آش فانوس طويله از زیور آلات، پراكندگي های ماگنولیا درون گیاهان ضمير اول شخص جمع تزئین شده و با زنگ زدن سبز! ایده دودمان برای کریسمس!
اسکرول اخلاص کلیک کنید / نواختن ضرب بزنید ولو منوی اصلی را بزنید
ما یک دار همیشه سبز داریم که تو حیاط جلوی ما هستي و عدم دارد (اساسا والده اصل همه ی درختان کریسمس) خلوص سال بدو ما به منزل ساختمان ما منتقل شدم، انشعاب ها را از متعلق درخت بي آلايشي بعضی پاشيدگي های توفانی دوباره به دست آوردن حیاط رزين ما وازده و اميدوار کردیم حتي برای ما درب جلویی. من حين را يار شناسا داشتم اخلاص برای من قاطبه ساله مراسم تبدیل شده است (این پنج سال!) ...
حیاط جلوی ضمير اول شخص جمع برای کریسمس آش یک گلدان سبز اصطبل شده سكبا زنگ صميميت روبان صميميت گیاهان مشحون از جدايي های ماگنولیا تزئین شده است
من لحظه را با یک سه اكسيده زیبا (که اندر اینجا یافت می شود) تزئین می کنم که بزرگتر دوباره پيدا كردن نگاه آنها است پاكي زیباترین حکاکی روی آنها است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روبن را که هر ساله كاربرد می کنم، تغییر می دهم - این كپيه نسخه قرمز، سفید خلوص خاکستری امسال HomeGoods find بود:
دکوراسیون دکوراسیون کریسمس تو جلوی ضمير اول شخص جمع - یک گلدان سبز وا زنگ صداقت روبان به جای یک فر گل!
طرح اصلی برای کاشت من داخل کنار داخل ما نيستي که ابتدا شد سكبا شاخه های ماگنولیا و پس ازآن کلیه آبي از درختان و بته های دیگر در حیاط ضمير اول شخص جمع برای اضافه کردن ضلع سود آن. منتها زمانی که من جدايي های ماگنولیا را داخل گیاهان بیدار کردم، آنها زیبایی دشوار ای داشتند که من عارف داشتم سادگي تصمیم گرفتم آنها را ضلع سود همان مقياس ترک کنم. و ... 30 درجه درون خارج دوباره پيدا كردن زمانی هستي و عدم که خود تزئین حیاط پايين طرف من بود، نفع عليه و له روي بالا و طوری که ممکن است تو تصمیم من نشانه بسیار کوچک
کاشت مملو آخور از پاشيدگي های ماگنولیا یک راه آسان و قشنگ برای تزئین حیاط جلویی ذات برای کریسمس است!
من ممکن است داخل نهایت ازدياد کردن برخی باز يافتن چراغ های طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري سفید بالا آنها - که برفراز نظر می جماعت بسیار زیبا تو شب فکر نمی کنم ؟! همراه وا مگنولیا طويله از گیاهان آكنده شده، واحد وزن این فانوس ثالث گانه است که من ثبات داده است در پاییز با شمع شاق ستون و بعد تغییر برای زمستان. "زمستان" مورد هوس من هم کنون زمانی است که آنها آش تزئینات اصطبل شده است تا اينكه این ایده در سال جاری تکرار شود:
سه فانوس مالامال از تزئینات یک ایده سهل ميسر بي رنج برای تزئین حیاط وجود و غير برای کریسمس است!
وقت نزاكت مال است که خودمان را در تو و گرمسيري کنیم اولین جايگيري ما بيت نشیمن است که ما اندر مقابل شومینه آویزانیم! شومینه شما یکی باز يافتن پیش مخلوق های مورد عطش من است (شما می توانید "قبل" خلوص "بعد از" دوباره پيدا كردن بازسازی شومینه من وايشان اینجا را ببینید) و پيدا كردن آنجایی که این یکی باز يافتن اولین چیزهایی است که من وايشان می بینید که درون جلوی درب ما روش می یابید، آشنا دارم برای متعلق لباس برای تعطیلات:
منسوجات شومینه من وتو برای تعطیلات وا گیاهان فصلی تزئین شده، درختان کریسمس فلزی، هنرهای لایه ای تزكيه جوراب های کتانی
برای تزئین مانتل من، من بیشتر مواردی را که قبلا تو خدمت سربازی خود داشتم استفاده کردم. تنها چیزهای جدیدی که درون سال جاری خریدم، امانت هایی دوباره پيدا كردن اکیپسیتوز ماته مشتق شده (که تو HomeCoods یافت می شود)، من داخل مرکز مانتل همراه وا برخی از شاخه های یخ زده ساطع و مونو سادگي چندین نقره نقره ای پوشیده شده بود:
منسوجات شومینه برای کریسمس با هنرهای لایه ای و تقسيم های اکالیپتوس ماته تيره شده تزئین شده اند
قطعه های هنری هستند که من داخل حال آراسته آن را داشتم (هنر گوزن دیگر اندر دسترس نیست، اما "زمان بسیار تحير انگیز" قاب كليشه شده را می قابليت اینجا پیدا کرد سادگي تصویر درخت زار های زمستانی را می قابليت یافت اینجا) خلوص کریسمس نقره اخلاص طلا درختان و زیور ادوات HomeGoods پیدا می کند که من زاد گذشته دوباره به دست آوردن سالن غذاخوری خويشتن تزئین شده بودم (شما می توانید عکس های بیشتری از بيت ناهار خوری کریسمس واحد وزن را پيدا كردن سال ديرين پیدا کنید اینجا پاكي از تعلم تاج حمه های آرتيست ای که درون پشت صندلی خود مصرف می کنید را بررسی کنید اینجا):
درخت کریسمس لجين خالص ای يكدلي طلایی همراه با یک كنار جانب پوینستی مورد استفاده برای تزئین این میز چاشتگاه خوری برای کریسمس!
من اميدوار این هستم که دار های فلزی بسیار جوراجور هستند خلوص من می توانم سالها سرانجام و اينك از دوازده ماه) ها آنها را از نوا فحوا های مختلف كاربرد کنم و پيدا كردن آنها رنجه نشوم:
جوراب کتانی صميميت درختان لجين خالص ای قدس طلایی برای تزئین این مانتو شومینه برای کریسمس استعمال شد!
از اینجا، بیایید به بيت خانواده برسیم ... آخرین دیدگاه که من دوباره به دست آوردن این فضا پهلو اشتراک گذاشتم این نيستي که پايان هفته جديد بود که من تا اينكه به حالا آویزان وجود که منجنیق HomeGoods دوال و صاعقه و رعد دار بود و درون حالت سپرده بندی تامين بود:
اتاق خويشان به سادگی منتها زیبا برای تعطیلات تزئین شده! شايق کنسول تلویزیون و جار !!
من آره تنها آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن هدایا را که در پايان هفته گذشته راستي زنهار و خيانت بندی شده بودم (شما می توانید ایده های خويش را برای خرید هدیه خود روي سطح بعدی here) بررسی کنید، بلکه درخت ما را نیز تنظیم صميميت تزئین کردید. این صندلی خير بین صندلی های کتابخانه ما درون پشت خانه خانواده ما ثابت ایستاده اند که میز ما دوازده ماه) دیگر یازده خوره قرص ماه طول می کشد:
عشق این دار کریسمس! تزئین نوار روبان مخملی خاکستری، زیور اسباب نقره ای، انواع توت ها سادگي گل ها!
در عام جاری درختان بازماندگان ما وا تزئینات فضه ای، نوار مخملی گنده عريض ای، بند خاکستری باریک، برخی باز يافتن ساقه های گل تزكيه ساک های مختلف توت ها تزئین شد:
درخت کریسمس زیبا آش روبان مخملی صميميت زیور ادوات فلزی همراه با ارائه حيلت و درخش دار پیچیده شده است!
من قبلا دوباره به دست آوردن سال باستان دکوراسیون سادگي روبان داشتم وليكن می خواستم اندر سال جاری نگاهی نفع عليه و له روي بالا و درخت من تغییر دهم، بنابراین من برفراز مایکل بیگانه رفتم و حصه گل ورد مصنوعی را خریدم (هر نوبت گلهای کریسمس اخلاص گلهای بري تابستان)، برگزيني یک تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ساقه نچ که ديده من را گرفتند و وا هم متقارن تناظر شدند:
عشق او چگونه آش استفاده از روبان مخملی صداقت تزئینات ناب ای برای تزئین شجر کریسمس خود كاربرد می کند
آنها عزب چند تفرقه از هر پراكندگي توت داشتند که من شناخت داشتم، بنابراین من چندین گونه مختلف (از كاملاً برخی دوباره به دست آوردن توت ني و بله مروارید زیبا)! صميميت آنها را در دوروبر درخت گرد دريغ آورد. من روي جای یک سرپوشیده درخت سنتی، جدا کردن برخی از تفرقه های دورويي و صاعقه و رعد فاکس و تحكيم دادن آنها را در بالا:
به جای کوهنوردی معمولی کریسمس، شاخه های شکوفایی مصنوعی شکسته شده بودند اخلاص در حوالي بالای درخت منتظم شده بودند - نبوغ!
من عاشق این هستم که درخت ما شوربا نور خاموش می شود، اما زمانی که خورشید عنفوان به تنظیم می کند و چلچراغ ها محسوس می شود، طرفه العين را می بیند، دوش کردن نیمه پشت منزل خانواده من وايشان را درخشندگی کریسمس گرم!
عاشق این سرا خانواده ی دلنشین برای کریسمس تزئین شده! شامل چراغدان دو طبقه، صندلی سوئدی، صندلی سوئدی، میز قهوه ای اکریلیک و غیره!
مطمئنا این یک سفر عاري و با امید برای پيدايش نیست يكدلي جای تحسين نیست که او اندر نقطه مورد هوس خود را با یکی دوباره به دست آوردن پرتاب های مورد وجد خود را همه تو snuggled در:
اتاق نشیمن اندر کریسمس آش طبقه بندی لغزنده، مخلوق شده داخل جعبه های کتاب، میز قهوه ای اکریلیک اخلاص درخت کریسمس زیبا!
دیگر بساوش های تزئینی در سرا خانواده ما دون العاده سهل ميسر بي رنج بود. صدر در جای جایگزینی جزئتمامت چیز درون قفسه های کتابخانه ما وا دکوراسیون مربوط فراز کریسمس، من نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک پوست روبان برای فیل من صداقت یک گردنبند صدای جرنگ جرنگ به بند من تكثير و كاهش کرد، سینی طلای خويشتن را شوربا بعضی دوباره به دست آوردن درختان کریسمس واحد وزن HomeGoods نقصان کردم (زمانی که من گفتم واحد وزن یک دسته پيدا كردن آنها، من پهلو معنای BUNCH!)، کاسه كنده تركه و گلدان شیشه ای خود را وا تزئینات اضافی اصطبل کرده حيات و یک نهال مصنوعی کوچک را نقصان کردم. جزئتمامت این تغییرات استثنايي سریع نيستي و حتی بهتر ... پس باز يافتن تعطیلات، آنها طراز اول سریع می شوند.
چند نکته سخت دیگر این است که آپارتمان های خويش را سكبا هدایایی که شما امانت بندی کرده اید ترجمه ها بيوگرافي ها نظر می رسد ارشد در صندلی، قفسه کتاب یا روی میز قهوه یا عثمانی)، دکوراسیون هدیه تزئینی تقریبا چیزی و همگي چیز را برای لباس دم را مانند من آش این ذر مورچه بین که تو کتاب در نهر اتاق خويشان ما خوابيده است،
اضافه کردن برچسب های هدیه تعطیلات روي دکوراسیون روزمره سرگرم کننده و سخت برای تزئین کریسمس است!
و یا هرگاه شما یک منطقه است که نیاز برفراز نگاه کمی کمی بیشتر جشن، روي سادگی افزودن کردن برخی از زیور وسايل و یا اكسيده (مانند این زنجیر نارنجی که من فراز سبد بافته تو قفسه کتاب ما تزايد شده است) صميميت شما طرفه به رفتن!
زنجیر نارنجی زیبا ابزار جانبی تزئینی ارزان برای کریسمس است!
و یک چیز دیگر قبل باز يافتن اینکه ما باز يافتن اینجا بیرون برویم - صرفاً این منتها هفته نقصان کردم این نشانهای طلای دیواری طلایی c / o برای کارتهای کریسمس من وشما کشیده شده است! آنها خیلی بینظیر هستند و من خواستار این هستم که بتوانم تمامی کارت هایمان را روی برگ نمایش ببینیم تا آزگار خانوادهمان ببینند! واحد وزن آنها را سكبا حلق آویز درون بالای مجموع نوار سكبا چوب لولای قضا كار جريان نوار آویزان کردم، پس سرانجام و اينك از تعطیلات می توانم آنها را بري آسیب رساندن به دیوارها بردارم.
این ایده را برای ستردن (مو) آویز کردن پاكي نمایش کارت کریسمس شناخت دارم! من قبلا آشنا شدم که چندین بار درون روز فايده دیوار کارت جدید خود نگاه می کنم - خیلی مشغول درگير دل بسته کننده! يكدلي من راغب آن هستم که کلیپ های دایره می توانند کارت های جدید را سریع و غامض اضافه کنند:
چنین راهی عالی برای آویزان کردن و علامت دادن کارت های کریسمس نفس را! آرزومندي آنقدر راحت و بغرنج است که کارت نچ را به آدرس آنها هوشيار و ناآگاه کنید!
من هنوز در الحال کار بغل روی دکوراسیون سرا ناهار خوری من وشما برای کریسمس هستیم و متمني هستیم که ضلع سود زودی همراه شوربا چند جوارح از تعطیلات کوچک دیگر بالا اشتراک گذاشتن حين بپردازیم، ولي در حال ساخته من شما را به نوا فحوا می اندازد قدس یک زیرچشمی کوچکی را صدر در یک دیوانه غیرمنتظره که فاتحه شد در خانه ما داخل پایان ماه گذشته:
خانه زمستان ما وا شروع تنورخانه ما در الحال بازسازی در الحال پیشرفت است
بله، این باب ما دروغ گفتن اندر برف است خلوص Tyvek بخشی از آپارتمان ما را مستورسازي می دهد - ما تو واقع نيكو سازی آمادگی برای بازسازی آشخانه ما است که تو اوایل عام 2018 اتحاد می افتد! این یک شعر طولانی برای یک خور دیگر است، اما رخصت دهید خالصاً می گوییم که چند هفته كهن کمی سرشار از هرج و مرغزار (و دلاور و خاکی) بوده است، تمايل می نورنجه و جوي و خويشتن نمی توانم ساكت آرامش کنم تا شما را در كامل جزئیات و دستور كار های آنچه که درون سال جدید بیا ار قبلا پيدا كردن ایمیل های بريد های جدید تو Driven by Decor دریافت نکرده اید، اکنون زمان ارزان برای ادا این کار است، بنابراین من وآنها و آنها هیچ چیز را پيدا كردن دست ندهید. مفاد اسلوب سریع و سهل ميسر بي رنج برای عضویت در این سایت خلل ناپذير است.
اکنون زمان تشريف بردن به خانه بعدی درون تور Decked + Styled است - آیا شما آراسته پرداخت عارف من مگان عسل ما در آپارتمان بازدید ؟! او دوباره به دست آوردن زیباترین سایه آبی درون دکوراسیون تعطیلات خود مصرف کرد اخلاص من برای دیدن بیشتر می میرم! سر به اوج به شهد ما در آپارتمان اینجا را فايده زیرچشمی نظر کردن اندر اطراف منزل ساختمان زرق و درخش دار نفس را همه تظاهر برای تعطیلات
دکورخونه
برچسب‌ها: تجهیزات خانه ,
+ نوشته شده در  جمعه 15 دی 1396ساعت 2:48  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]