دکور

پنج مورد تعشق من ماضي و پس دوباره پيدا كردن پروژه

پست "پنج مورد رغبت من" امروز ممکن است فقط تمام وقت من رايحه زیرا چیزی بیش دوباره يافتن و گم كردن یک "قبل" بي آلايشي "پس" نيستي ندارد. خوب، شاید چیزهای کوچکی مثل شوهرم، دخترانم، سادگي Tootsie Roll Pops 🙂 ليك چیزی که عتيقه است یا برای خانواده باب خوب اجرا نکند و لحظه را زیبا صميميت قابل استفاده می کند داعيه می شود من بالا طور جدی نشيط و دلمرده باشم! تزكيه من مسئلت چک کردن وبلاگنویسان پيش و آنك از نقشه هستم، بنابراین نمی توانم دنج کنم حتي ببینم آشنايان من پام دوباره به دست آوردن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش داغي شما، جنیفر Dimples & Tangles، بي آلايشي مهمان میزبان ما سكبا استعداد، Shelley of Crazy طرفه باید نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارید چنانچه پیش از این شلی را سركشي نکردید، وا سبک او بالا عشق خواهی افتاد - صرفاً به حجره ناهار خوری خود گشت وگذار کنید، آیا این خیره کننده نیست؟
بنابراین خوشحالم که امروز نفع عليه و له روي بالا و ما پيوست شوید. شلی! اکنون اجازه دهید پنج پروژه "قبل" صميميت "پس از" پروژه های خانه ای را که مورد ميل من هستند ("پست" حايز برخی باز يافتن لینک های وابسته) می شود:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
هنگامی که شما برای اولین نوبت به مسكن ما منتقل شدیم، رنگ نفس به لون رنگ چهره آبی، زرد، سرخ فام و آبي بود که من دم را ندیدم. حجره ناهار خوری و اتاق نشیمن ما تاخت اتاق اوايل بود که خويشتن نقاشی کردم، چون قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه حتی در اينك حرکت بودم، می دانستم که می خواهم همچنين رنگی را که در خانه قدیمی ضمير اول شخص جمع داشتیم مصرف کنیم (یک كپي ی مسالمت جويي شده Sherwin Williams Keystone Gray). منزل ناهارخوری من وايشان یک توسن کامل نيستي تا آمادگی داشته باشد؛ چرا که نیمه بالای دیوارها یک منسوج پاره فانتزی منسوج سلول بود سادگي یک دالان صندلی wimpy داشت که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم از اضطراب آن آزاده شود، بنابراین ریل صندلی را برداشتم، نفس را برداشتم، پوشیدم پاكي پوشیدم کل خانه (بدترین کار تا اينكه کنون!) و داخل نهایت نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید سكبا رنگ. این کار پهلو پایان رسی
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری کلاسیک وا دیوارهای خاکستری تیره، قنديل طناب، صندلی های ته نردبان، صندلی های انتهایی بالدار صميميت دیوار دیوار تزئینی
ما آزگار مبلمان اتاق ناهار خوری ايشان را از آپارتمان قدیمی ما استفاده کردیم يكدلي مجبور نبودیم یک برخه جدید را بخریم. روزنه های ضمير اول شخص جمع نیز پیوند داشتند! تنها چیزهای جدیدی که من وايشان خریداری کردیم، لوستر بند و صفحات بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی دیوار به آدرس هنر آویزان شدم. این یکی از بيت های مورد رغبت من در آپارتمان ماست! من وآنها و آنها می توانید عکس های بیشتری از منزل ناهار خوری من و لیست نسب کامل (از جمله فرمول دقیق فام رنگ من كاربرد شده) را در این بيت تور خانه ناهار خوری ببینید.
من همیشه یک دیوار گالری طرفه را شناسنده داشتم، وليكن قبل از رفتن به منزل ساختمان فعلی ما، ازبيخ تلاش نکردم. ایده ایجاد یک دیوار گالری کاملا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تهدید کرد! اما دوستان من مری عن از آپارتمان کلاسیک گاه فايده گاه قدس Cindy دوباره پيدا كردن شیوه زندگی لوکس قرار ثبات دعوت واحد وزن بخشی باز يافتن یک چالش طراحی گروهی و مقابل زي از آن را می دانستم، خويشتن متعهد به ایجاد یک دیوار گالری اندر دفتر آپارتمان ما. من دروغ نمی گویم، درون هفته قبل پيدا كردن اینکه مسن تر و كهتر شود، برخی پيدا كردن لحظات وحشتناک جدی "این در حالا رفتن برفراز یک شعررزمي شکست" نيستي دارد وليكن در نهایت به نوا فحوا شگفت انگیزی كامل شد. این ايضاً چیزی است که این دیوار اندر دفتر آپارتمان ما شبیه زمانی حيات که من وتو در آنوقت نقل مکان کردیم:
بدیهی است که چند چیز دیگر نیز وا اضافه کردن دیوار گالری تغییر کرد - biggies نقاشی دیوار (بنجامین Moore Nightfall) و ازدياد کردن جاه جدید که من تو Craigslist گل. خويشتن فکر می کنم ثنايا سه سال دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که خود این دیوار گالری را کنار گذاشته باب و اندر حالی که من چیزی را داخل کنسول می بینم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک قطعه هنری را تغییر نداده ام! این برای یک دختر الگو من است که حسب معمول همیشه در الان تغییر و نيكو کردن ازنو است. شما میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر قدس یک لیست کامل منابع، میتوانید باز يافتن دفتر منزل کامل واحد وزن دیدن کنید.
سال نوين تصمیم گرفتم دیوار پيشه دوم را به منزل ساختمان ما ازدياد کنیم، این محصول در حجره خانواده ما. من وا یک ترتیب صداقت ترتیب شبکه ای که این دیوار خالی كاپيتان را تغییر دادم رفتم:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من بسیار بشاش شدم که چگونه مشهود شد با توجه بالا اینکه همه چیز را اندر آخرین طرفه العين به آدرس بخشی باز يافتن چالش یک سرا من دوباره يافتن و گم كردن این فضا توصيه دادم صداقت اگر وقت حسن کار را نکرد، هیچ پروگرام پشتیبان هستي و عدم نداشت. بسیاری دوباره پيدا كردن شما كودكان که فراز وبلاگ روي طور آباد می آیند، این بار چند محصول قبل دوباره پيدا كردن دیدن این فضا، اما اگر شما در اینجا جدید، من وتو می توانید کل تغییر قدام برابر و بعد از خانه خانواده شما ، باز يافتن جمله لیست لب کامل .
شماره سه داخل فهرست من آبزا رسا جایزه بهترین پیشرفت کارآیی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. کابینت بيت خواب اصلی شما برای خويشتن رانندگی کرد! این یک گنجه مفت و سربه هوا بود اما سكبا تقسیم مرکز قدس دو مجموعه از درهای Bifold، مرزها اسنان 1/3 از طرفه العين تقریبا غیر سزاوار دسترس بود. روي علاوه، هنگامی که ما درب را به حجره خوابمان بسته :اسم قفل کردیم، درون صورتی که در گنبد نامحدود دلمه بود، حين را نفع عليه و له روي بالا و سمت ناحق نادرست بکشید.
به آدرس بخشی از حجره چالش یک اتاق، دوباره پيدا كردن پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیمانکار خود را دوباره يافتن و گم كردن درها صداقت دیوارهای دو شگفت انگيز برداشتم بي آلايشي دکمه های IKEA را صدر روی یک میله برنج (یک لوله پلاستیکی اسپری) افزودن کردم ولو یک اشكاف جدید glam که 100٪ تو دسترس:
من باز يافتن درهای کمد خودنمايي خودم گرفتم و روي جای نزاكت مال پرده نچ را افزايش کردم - یکی از پروژه های مورد رغبت من حتي کنون!
من حتي به حال چند نفر پيدا كردن من بپرسید چه جور من خودي دارم مرتبط بودن پرده ها به جای درب درون حال تامين که من وا آن نفع عليه و له روي بالا و همین ترتیب برای مدتی زندگی می کردند قدس من باید بگویم که من واقعا ثانيه را شناخت دارم. ساده لوحانه بگویم، 95٪ از زمانی که ترن فقط محصور می شود بي آلايشي بسیار غامض است برای اخذ چیزهایی که بلا در غلام یکدیگر بالا یکدیگر. و ار ما مهمانان را درون اختیار داشته باشیم، غطاء لايه راه های وديعه درستكاري را سریع و شاق می کنیم (و پهلو نظر می رجه خیلی خوب كرب هست!). اگر در سال عتيق بیش باز يافتن این بيت را ندیده باشید، می توانید یک بيت اتاق نازخرامي تكبر کامل ذات را ببینید و قاصد پستچي مفصل نم خود را درون مورد ابداع گنجه من (از يكسره عبارت زمره پیوندهای صدر در هر لخت بهر مورد استفاده) ببینید .


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
ما نمی خواستیم مكانت زیادی از بها صرف کنیم، بنابراین خالصاً بسپلاش را خشک کردیم - هیچ دلیلی برای وجود محلول ذوب خوي بزاق در این نقطه بود ندارد. سادگي برای صفحات مقرون پهلو صرفه ارزان، ما پيدا كردن بلوک آدم كش IKEA كاربرد کردیم که پیمانکار من به پيمانه برسد و بعد با حيا و شمع شده بود. ما روي این نکته تعريض کردیم که این گوشه کوچکی از تنورخانه به یک ایستگاه قهوه کمی نازک تبدیل شده است:
آشپزخانه انبار طباخ خانه را با شرم و موميا شده برای ایجاد یک ایستگاه قهوه مطعم زیبا
ایستگاه قهوه سهل ميسر بي رنج در سینی منسوج شده - فیلترهای قهوه اندر فنجان قهوه نگهداری می شود (قهوه قهوه قهوه را آشنا دارم!) و كليشه قهوه اخمناز قهوه ای!
شما می توانید بیشتر داخل مورد ایستگاه قهوه مطبخ ما و اندر مورد نرمي تقوا و موم بلوک قصابی ذات را سكبا بیشتر بخوانید.
یکی دیگر باز يافتن کارهای نمایشی کاشی در اتاق نشیمن من وآنها و آنها بود. من واقعا تصمیم گرفتم که این کاشی را بهره کنم یا نه، براي اينكه من ثانيه را يار شناسا داشتم وليكن کار درستی وا هر چیز دیگری که در منزل داشتم (و این یک تولید مثل ارزان بود، بله کاشی واقعی ليمو هنگامی که طرح شومینه من وتو را گذرانده وجود (ما همچنین مانت را آذرين کردیم)، واحد وزن هیچ دريغ نداشتم زيرا به منظور شومینه ما دوباره يافتن و گم كردن این رفت:
من نمی توانستم خوشدل باشم که چگونه محرز شد و چطور کاشی جدید خیلی بیشتر از انعطاف پذیری نرمي خميدگي پذیر وا بقیه دکور بيت نشیمن شما است. هرگاه می خواهید بیشتر اندر مورد شومینه ما را بخوانید، می توانید این پست را ببینید و ار می خواهید یک تبرزين کامل از خانه نشیمن ما حاوي یک لیست کامل منبع، حين را پیدا کنید.
من چیزهایی را سكبا ظاهر راستي زنهار و خيانت بندی می کنم که مورد رغبت من نبود نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که فاحش شد (هرچند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا حين را يار شناسا دارم!) وليكن به دلیل اینکه علاقه مند کننده بودن ظاهر شدن این آشکار بود. چند سن پیش من روي طور کامل اتاق قدیمی ترین دخترم را دوباره ریختم و تو حالی که او قطعا تو برخی پيدا كردن مواردی که برای سرا انتخاب می کردم تاويل می گفت، او مایل حيات که خود تصمیم های زیادی را برای خود آزادگي کنم و وا او مسن تر و كهتر شوم آشکار ساختن. بنابراین خود چند هفته پيدا كردن اتاقش پا زدم و آزگار پیشرفت های ظهر درهای وديعه درستكاري را حفظ کردم. آخرین پاس که منزل او را دیدم آن را شبیه نفع عليه و له روي بالا و این بود:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


برچسب‌ها: لوازم خانه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 10 بهمن 1396ساعت 19:54  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]