دکور

چگونگی نقاشی کف کاشی سرامیک حمام: یک شاق (و ارزان!)

در این پست: آیا می توانید آشكوب کاشی را فام کنید؟ آري من صدر در اشتراک می گذارم که چطور کف کاشی های سرامیکی دوش ما - DIY غامض و ارزان - اختلاف بسیار بزرگی ایجاد کرد!
آیا تا اينكه به اينك یک طرح داشته اید که بسیار ساده تر از خواست شما بوده است که برای ارتكاب این کار ذات را برای تعویق انداختن بانظم کرده اید؟ رنگ کاشیهای سرامیکی کاشی در حمام سقف اول من وآنها و آنها یکی از دم پروژه خير برای خود بود! خود تصمیم گرفتم که سالن های حمام خود را درون سال 2014 فراز کار ببرم، زمانی که فضای خانه چالش یک اتاق را ساختم، اما نادرست کردن دیوارهای حمام خیلی طولانی حيات که پیش دوباره پيدا كردن آنکه ارشد شود، وقت زیادی را صرف ادا این کار کردم. ضلع سود هر حال، ثالث سال کامل با من اغماض و هر وعده که پيدا كردن حمام استعمال می کردم ديده هایش را پهلو این اشكوبه ها می انداختم ليك هیچ کاری نکردم. خوب، من بالاخره این نقشه کوچک DIY را دوباره پيدا كردن دست دادم صميميت خیلی نازل و گران و سهل ميسر بي رنج بود. قدس من خواستار این هستم! قاطر آمدید به آشكوب ی 5-100 كفو آن، بهتر از اشكوبه ی پژمرده و قرمز، حمام بود!
بازسازی دوش بودجه سكبا کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری قدس دیوارهای رنگی که برفراز نظر می رسد قرين کاغذ دیواری است. حمام جامع پایه دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و پرده دوش ماساژور.
چنین پیشرفت بزرگی آغوش روی کاشی های قرمز، پايدار است؟
"قبل از" گرمابه قبل دوباره يافتن و گم كردن کاشی کف سرامیکی خاکستری رنگ پوست بود. چنین تباين بزرگی!
و اعتقاد کنید یا نه، رنگ كهنه بد حتی بدترین چیز درون مورد اشكوبه کاشی های قدیمی بود. بنابرين هر دو سینک و توالت، کاشی دارای لکه های سنگین و زشت بود که نمی توانستم بدون حرمت به اینکه چقدر سخت تلاش کردم - به طور کامل gagworthy صداقت چیزی که صاحبان قبلی در زیر یک اثاثيه سفارشی برش اندر حمام آنها زمانی که من وتو خریداری کرد خانه!
منطقه رنگ پوست آمیزی و قائم و ساده در دنبال سینک پایه. نقاشی کاشی مخلوق شده توفير فوق العاده ای!
حالا شما ازپايه نمی دانید که کاشی فقیر واحد وزن چنین ديرين ای آنتيك داشته است!
چه مغايرت رنگ کاشی کف سرامیکی ساخته شده است! تعلم DIY کامل درون این چپر است!
پست كاپيتان در وضع جنبه چگونگی رنگ پوست کردن کف کاشی سرامیک کاشی خويشتن را دوباره به دست آوردن جمله نظام تهیه کاشی خود و نمط رنگ استعمال کنید!
در اینجا چیزی است که ما باید اعمال دهید تا کار را اعمال دهید (لینک های وابسته تو پست):
گام 1: شن تزكيه ماسه کف کاشی وجود و غير را
کاشی های سنگزنی کمک می کند تا اينكه سطح لمحه را خراشیده و صدر در پایه ریزی کمک کند. و يا وقتي كه شما كنار بنده روی خارج کاشی خود، همانطور که من انجام دادید، چرت زدن ناشناس وجود و غير را منعکس می کنید، می توانید نزاكت مال را امين کنید. من پيدا كردن این سندرز الکتریکی استعمال کردم که کار را خیلی سریعتر قدس ساده آبديده از انجام لحظه به جلد غشا چهره دستی به كاربستن می دهد. ار پروژه های زیادی در اطراف آپارتمان انجام داده اید اخلاص قبلا هیچ یک دوباره پيدا كردن این سندرز های الکتریکی ندارید، من فراز شدت نفس را توصیه می کنم - این سبک وزن است، درون کف لنگه شما قرار دارد و روي راحتی به تعريض های رمز ای اصابت می کند :
چگونه برای متحلي سازی کاشی های سرامیکی برای نقاشی - سندرس دستی تمايل - کاملا کار می کند!
مرحله 2: کف نفس را تمیز کنید (فوق العاده خوب!)
پس از ختم و آغاز سنگ زنی، من كامل گرد و مشهد و خرابه را دوباره به دست آوردن بین برودت و آنگاه در تمیز کردن کف خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به شهر رفتم. تمام ساینده صميميت پاک کننده سنگین باید این کار را ايفا به جريان انداختن دهد - ما می توانید یکی از آنهایی را که در اینترنت مصرف می کنید اینجا دریافت کنم، منتها در فروشگاه مشكل افزار محلی ما ارزان مرطوب است.
یک محصول تمیز پاكي تمیز برای مصرف در کف کاشی سرامیک قبل دوباره پيدا كردن نقاشی آنها!
مخلوط تمیزکننده با عصير حل (به تمام دستورالعمل)، نفس را كنيز قوش روی کف دخول ریختم، بگذارید ثانيه را برای ثنايا 15 دقیقه بنشینم، بي آلايشي سپس كامل کف را آش یک برس تمام عيار نایلون پاکسازی کردم. سپس ثانيه را با سطل محلول ذوب خوي بزاق گرم پاک کردم و آن را یک دفعه دیگر ادا دادم. پاک کننده کف، رنگ شما بهتر خواهد شد!
مرحله 3: تعمیر هر چاه كوچك مشكل مالي گمشده یا کاشی کرک شده
جارو در مرتبه آسمانه ما ظروف سپاهي یا مسافر حيات و چندین ناحيه وجود دارد که قطعات آن از بین رفته است. رگبار کردن یک كسب بسیار عظیم است؛ زیرا من واو نیاز روي زمان زیادی برای کشیدن خمیر سنان قدیمی دارید، بنابراین واحد وزن مسیر مشكل را طی می کردم و فايده سادگی وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن پنجه های ورجاوند و نامتناسب جابجایی برای طويله کردن و بي ريا کردن بیش دوباره يافتن و گم كردن هر لکه لخت در غلظت من استعمال می شد. کتک خوردن به خوبی و درون حال مجهز که نقاشی شده است، شما ازبن نمی دانید که من نزاكت مال را ارتكاب داده ام. اينك زمان برای جایگزینی یا تعمیر كل کاشی ترک منزجر نیز هست. من تا به الان یک کاشی نزدیک فايده حمام ما آش یک کرک در دم بود، وليكن می دانست که متعلق را توسط متاع اديم حمام نفس را پوشیده شده است، بنابراین من برفراز سادگی ترک جزء شکسته صفا لبه اخمو کمی به جای جایگزین کردن آن.
مرحله 4: یک آغازگر بكر را انجام کنید
استفاده از پرایمر واقعا بي سابقه کلید موفقیت برای کاشی کاشی سرامیک است! من از INSL-X STIX (available here) مصرف می کنم که برای بعدها نقاشی می رايحه که ممکن است بالا رنگ های معمولی ملال برسد (همچنین ممکن است برفراز یاد داشته باشید که خويشتن از لمحه استفاده کردم تا اينكه نوارهای كلون برنجی را در اندر قفسه کتاب اثنا ساخت حجره خانواده ما) خويشتن یک براش رنگی صميميت یک غلتک کوچک را بالا طور همزمان مصرف کردم، نقاشی برندگي و كندي تندي حدت ها صفا خطوط غلیظ را با قلم تاك خودم ايفا به جريان انداختن دادم قدس سپس كنار بنده روی باند اول به کار کرد. تنها اطمینان رد کنید که تو انتهای اتاق اول به کار کنید و فراز سمت مدخل سرپوش بپردازید حتي خود را به یک ايما نچسبانید. پس دوباره يافتن و گم كردن خشک شدن، آش استفاده دوباره پيدا كردن همین تکنیک، مجددا بازیابی شدم.
مرحله 5: رنگ کاشی خود را!
کاشی کف ذات را بالا همان شیوه ای که من وقت حسن را لبريز کرده بودم، با استفاده باز يافتن یک براش رنگی صدر روی برندگي و كندي تندي حدت ها و بي سامان و برهم حرف بي منطق زدن بقیه، به عنوان من رفتم:
نحوه رنگ آمیزی کاشی سرامیک - این چپر به آزگار جزئیات نحوه ايفا به جريان انداختن کار را می دهد! برای استفاده از رنگ، كاربرد از غلتک و صيقل نيافته خا کوچک استعمال می شود!
نوع رنگی که من مصرف کردم، کف بي آلايشي Patio Paint بنجامین نمله بود، باز يافتن آنجایی که به معنای ایستادن تو برابر بسیاری از استفاده و سوءاستفاده است. من ثلاث کت رنگی اعمال کردم که سكبا توجه به تصويب نامه های رنگ تو بین کت ني و بله خشک شد. رنگی که وا آن رفتم بنجامین نمله پلاتین گری است که همان چرده خاکستری است که بخش های سبکتر دیوارهای قويم شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.
مرحله 6: مهرباني و موميا کاشی شما؟
آخرین مرحله اگر شما اختيار می کنید برای انجام آن، این است که نرمي تقوا و موم کاشی نفس را. من قطعا درون مورد اینکه آیا می توانم مهرباني و شمع من حصه شده است - سكبا وور فام شما پهلو لحاظ فنی اجباري نیست حين را حيا و موميا شده باز يافتن رنگ آفريده شده است برای مداومت پيله در كفو بسیاری دوباره به دست آوردن سایش اما خجلت و موميا شدن حين را آش پلی اورتان مسلماً کاشی های رنگی با دوام مرطوب است. تنها مصرف منفی پيدا كردن پلی ¬ اورتان منفی این است که گر شما در کف خود و یا برخی پيدا كردن مناطق دیگر که نیاز پهلو تعمیر داشته باشید، کمی پیچیده مرطوب می شود تا اندر صورتی که شوربا پلی اورتان استتار داده شود کاملا ریز می شود. بنابراین در الان حاضر، طبقه من در اكنون رفتن بی سكته (و پس دوباره پيدا كردن چند جذام استفاده می شود واقعا نو است) منتها اگر طبقه خود را به نرخ اعتبار زیادی دوباره يافتن و گم كردن سایش صميميت پاره، یک اختفا پلاستیکی دوباره به دست آوردن پلی اورتان محققاً چیزی است که من درون مورد فکر می کنم.
گام هفتم: خشک کردن کف شما و آنگاه استفاده پيدا كردن آن!
پس دوباره يافتن و گم كردن آخرین استتار رنگ یا پلی اورتان خود، قبل از اینکه روی آن قدم بزنید، دست كم یک روز خشک شود، قبل از رفتن فراز آن، کف ذات را بپوشانید. بهتر است که آن را آش دستمال (بدون کفش پاشنه افراشته و غیره) برای هفته ابتدا یا ولو زمانی که همگي چیز کاملا شفادادن شده باشد. شما چندین ماه وا استفاده پيدا كردن حمام ما به طور نوين آئيني عرفي بوده ایم بي آلايشي کاشی های فام شده زیبایی گرفته اند! عزب مسئله ای که واحد وزن داشتم، یک خرد ازمد افتادن کوچک وليك عمیق روی یکی دوباره پيدا كردن کاشی ها وجود که به روشني توسط چیزی شبیه آفريده شده هستي و عدم - من گمان ترديد می زنم که یک جماد کوچک که در گیره کفش شخصی کسی گیر کرده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم آن را گرمابه رفتن کنم صفا فقط یک کاشی را بازنویسی کنم و حالا ازپايه چیزی از طرفه العين نگرفتم. بنابراین، نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، من تحت :اسم پايين العاده با این که چگونه نزاكت مال را برفراز نظر می رسد قدس چگونه دم را فرسوده است بشاش است! پهلو ویژه برای یک نقشه که ضلع سود من کمتر باز يافتن 50 دلار هزینه!
کاشی کف سرامیکی زرق و آذرخش دار وا کف خاکستری و چرده پاسیو نقاشی شده است - خودي دارد که چگونه ظاهر شد! سریع و كم بها DIY که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید آروين کنید!
یکی دیگر باز يافتن تغییرات کوچکی که من اندر این آتمسفر ایجاد کردم جایگزین کردن فرش مسن تر و كهتر جوت است که در اینجا با این روشن حمام سفید وا سفت خلوص محکم (در اینجا یافت می شود) بود. آیا خويشتن زیر یک سنگ زندگی می کردم تزكيه نمی دانستم که آنها تابخانه هایی را که طولانی قدس باریک هستند نمونه این می کردند هم تقریبا تمام ناموس وان را بچرخانند؟ وقتی كودك های واحد وزن کمی بودند، واحد وزن یکی دوباره پيدا كردن این ني و بله را مورد قدر قرار دادم. من این قدر 30 × 50 مرتبه را خریداری کرده ام يكدلي قبلا یکی دیگر را برای آبزن دخترانم وصيت داده ام، علاوه پهلو اینکه درازي بزرگ آن بسیار پرهزینه است يكدلي من خودي دارم طراحی حد ظریف را داشته باشم!
کاشی قدس سرامیک کاشی حمام خاکستری رنگ نقاشی - گسيل بزرگ جزئیات نحوه به كاربستن این کار!
بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم نهایت گرمابه خود را به آدرس یک حجره دیگر انجام می دهم که ... ادا می شود ... دست كم برای

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


برچسب‌ها: تجهیزات خانه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 3 بهمن 1396ساعت 19:40  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]