دکور

نقاشی رنگ آپارتمان من (اتاق برفراز اتاق!)

یکی دوباره پيدا كردن رایج ترین سوالاتی که واحد وزن دارم این است: "رنگ رنگ پوست در نزاكت مال اتاق چیست؟" من همیشه خوشحالم که بالا اشتراک بگذارم چون زمانی که رنگ پوست رنگ صدر در نظر می رسد داخل فضای کسی درك می شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم رنگ وقت حسن را دريغ ببینم! چند سنه پايه پیش یک چاپار پيك نوشتم که كلاً رنگ های رنگی را در منزل ساختمان ما ضلع سود اشتراک گذاشتیم منتها از نفس به سرانجام و اينك یک حزب را نقاشی کردم يكدلي تصمیم گرفتم یک پست پهلو روز شده پيدا كردن جمله آزگار اتاق هایی که تا به اكنون دیده ابو را بنویسم. رنگ های رنگی بسیار آسان می توانند پیدا شوند قدس این تمامو جزئي نگهبانان کتاب خويشتن هستند!
رنگ بیرونی منزل ساختمان ما - بنجامین نمله Coventry خاکستری
بیرونی آپارتمان ما تو بنجامین مور Coventry Gray (پایان مسطح) نقاشی شده است - من نمی توانم برای لمحه انتخاب کنم زیرا این رنگ از زمانی که مسكن خریداری شده است، منتها من شک دارم که آن را تغییر خواهم داد! این یک خاکستری آش کیفیت متوسط است که فراز نظر می صنف کمی تیره مرطوب از لمحه است که اندر عکس ها حيات دارد. یکی باز يافتن چیزهایی که باید در طي انتخاب یک رنگ رنگ برای خارج از مسكن به حفظه بسپارید، این است که هنگامی که نزاكت مال را در آپارتمان است، متعلق را سبک آبديده از آنچه که دوباره به دست آوردن تراشه رنگ آرزو می آبگير (اساسا مخالف ثانيه است که چگونه لحظه را برای داخلی کار می کند فام رنگ)
یکی از بهترین رنگ های لون رنگ چهره خاکستری برای بیرونی مسكن شما - بنجامین مورچه نمل Coventry خاکستری. برای معلومات بیشتر اندر مورد رنگ رنگ کلیک کنید يكدلي ببینید آیا آزادگي خوبی برای مسكن شماست؟
برای تماشای حجاب خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید اخلاص روی تصاویر ضربت دزديدن بزنید:
دفتر لون رنگ چهره رنگ خانه - بنجامین نمله Nightfall
دفتر منزل ساختمان ما (شما می توانید عکس های بیشتر + یک لیست کامل نسب برای این هوا را ببینید اینجا
) نقاشی بنجامین موور Nightfall (رگال آزادگي مات پایان). ناس هنگام دیدن عکس های سفينه من گاهی عهد احوال برای نیروی دریایی اشتباه می گیرند، ليك این یک زغال بي جان سیاه قدس سفید خاکستری / سیاه اخلاص سفید است که من ثانيه را به عنوان یک سیاه صداقت سفید ملايم و تنها سكبا کوچکترین زنگ نيلگون توصیف می کنم. این یک انتخاب عالی است ار میخواهید یک سرا سیاه را بدون عاطفه حس خشن عاطفه حس کنید. شناسنده عزیز لیزا را تو نور خورشیدم شناخت دارم
برای این یکی تشکر می کنم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج مدل رنگ سیاه را روی دیوار دفترمان آزمايش کرده بودم صفا هیچ اجل از ثانيه نخواسته بودم شوربا این پیشنهاد عالی امیدوار بودم! تصویر گلچين دفتر ما اندر زیر مدال می دهد که این رنگ درون نور متوسط (سمت چپ)، نور روشن (متوسط) و داغي کم (راست):
انتخاب عالی برای یک رنگ پوست رنگ تاني سیاه صداقت سفید است که خیلی دشوار نیست! دوباره يافتن و گم كردن طریق دانسته ها بیشتر درون مورد بنجامین Moore Nightfall کلیک کنید حتا ببینید آیا رنگ مناسب برای شما نازل و گران است یا خیر.
برای فروشگاه دفتر مشرب مقام خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید تزكيه روی تصاویر ربودن بزنید:
رنگ آمیزی طعام و منزل نشیمن - Sherwin Williams Keystone Gray (تمیز!)
اتاق چاشت خوری و خانه نشیمن من وشما هر نوبت نسخه پرنقش Sherwin Williams Keystone Gray را لون رنگ چهره آمیزی کرده اند. این رنگی است که در منزل ساختمان قبلی من استعمال کردم پاكي خیلی آشنا داشتم که در مسكن فعلی لمحه را تکرار کنم. این خاکستری سوزان و قهوه ای (گرید) است که آزادي خوبی است خواه شما می خواهید چیزی تماماً کاره زندگي نامه ها نظر می رسد پهلو خوبی وا همه چیز!) سادگي می خواهید تاریک نم از بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دانه های معمولی ذات را. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این قاعده را منحصراً یک رز را اصلاح کردم، زیرا دارای برخی از انقراض های كبود کمی است که می خواستم بازی کنم. من وايشان می توانید عکس های بیشتری از منزل غذاخوری من صميميت یک لیست کامل منبع برای فضایی دوباره يافتن و گم كردن جمله یک عکس از فرمول لون رنگ چهره دقیق من كاربرد کنید اینجا تزكيه عکس های منزل نشیمن ما اینجا را ببینید.
رنگ قرمز بزرگ (خاکستری + بژ) رنگی که با همه چیز می رود! برای دیدن عکس و مفروضات و مجهولات بیشتر درباره Sherwin Williams Keystone Gray کلیک کنید
برای غذا نوشيدن و تناول كردن اتاق وجود و غير را روی تصاویر زیر کلیک کنید صميميت روی تصاویر زیر کلیک کنید:
رنگ رنگ طباخ خانه - بنجامین مورچه نمل سفید Dove
آشپزخانه شما بنجامین نمله سفید Dove (ردال برگزيني مات پایان) رنگ پوست است، که یکی باز يافتن رنگ های مورد تعشق رنگ سفید من (رنگ برخی پيدا كردن رنگ های سفید مورد ميل من در این پست را ببینید)! این یک سفید گرم آش رنگ های پژمرده است - من نزاكت مال را چندین بار استفاده کرده اب و روي نظر می رسد درون برخی باز يافتن فضاهای خشك بیشتر دوباره به دست آوردن دیگران بسته به تف است. برای مطعم ما کامل و فقط به قدر کافی از زرد رنگ زرد است که برای سوزان کردن نفس بدون نظر کردن ضلع سود زرد، ولي برای سرا خانواده ما، که کاملا مشهود است، متعلق را برای سس ماده منفجره نمودار و ذائقه من خیلی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق بود.
رنگ مورد شوق رنگ سفید! بنجامین مور سفید Dove. برای دیدن بیشتر کلیک کنید حتي ببینید آیا رنگ پوست رنگ رخيص برای شماست؟
رنگ پودر رنگ منزل - بنجامین مور چلسی خاکستری پاكي پلاتین خاکستری
من دیوارهای منزل پودر ايشان را شوربا دو سایه خاکستری فام می کشم - رنگ لذا بعد زمینه بنجامین مورچه نمل چلسی خاکستری است (کف پوش Aura Bath & Spa مات) صفا تکه تکه کردن درون بنجامین Moore Platinum Gray (مخلوط داخل Behr Premium Plus Ultra satin finish) . واحد وزن همچنین کاشی های من واو را در Platinum Gray (Floor & Patio Low Sheen Enamel) رنگ کردیم. این دو رنگ پوست واقعا خوب وا هم کار می کنند يكدلي همچنین چرده های عالی زمانی که بالا طور جداگانه كاربرد می شود (چلسی خاکستری یکی از گل های من صدر در رنگ تیره است!). من واو می توانید دانسته ها بیشتری در مورد دیوارهای مستحكم شده من، باز يافتن جمله نمط ی وصل كردن و لینک دادن پهلو تکه ای که درون این پست تو مورد stenciling كاربرد می شود، دریافت کنید
و ايشان می توانید عکس های بیشتر از حجره پودر من، لیست نژاد کامل، صفا کاشی های جدید خويشتن را کاشی حمام رنگ تو این پست
دو رنگ رنگ خاکستری مورد تعشق من برای تزیین دیوارها و چرده آمیزی کفها - بنجامین نمله چلسی خاکستری خلوص پلاتین گری. برای دانسته ها بیشتر درون این رنگ پوست ها کلیک کنید حتي ببینید آیا آنها رخيص شما برای خانه شما هستند
اتاق احلام اصلی - Farrow & Ball's All White
Farrow & Ball All White (تخم مرغ هسته و بر مرغ) رنگی است که من مصرف از وقت حسن را برای فام کردن دیوارهای shiplap و آبديده و تمیز در اتاق خواب اصلی (شما می توانید عکس های بیشتر از خانه خواب ما + یک لیست کامل لب برای حجره اینجا خلوص DIY shiplap تحصيل اینجا). این یک سفید بسیار واقعی است و بي هیچگونه پيشگاه آبی یا زرد قابل محل است (رنگ بنفش تو برخی از قسمتهای دیوار در بيت ما بازتابی از درپوشها است). بسیار روشن، تمیز و ابتكاري بدون اینکه کاملا.
رنگ واقعی فام سفید سفید - Farrow & Ball All White. برای اطلاعات بیشتر تو مورد چرده رنگ کلیک کنید تا اينكه ببینید آیا این كم بها برای فضای شما مناسب است یا خیر.
اسکرول پاكي کلیک کنید / تصاویر را ربودن بزنید در زیر برای خرید خانه خواب اصلی من:
رنگ رنگ سرا مهمان - Pratt & Lambert Ever Classic
اتاق مهمان ما رنگ Pratt & Lambert's Ever Classic (Accreditation Flat Finish) است - این یک گرید گرمسيري مشابه به خانه نشیمن و سرا غذاخوری ما چرده رنگ، اما کمی سبک نمدار آبداده است. در یک اشكوب بسیار نور قرين این یکی درون کنار یک روزنه بزرگ، ضلع سود نظر می جماعت این است:
یکی دوباره به دست آوردن نقاشی های خاکستری / قهوه اي روشن رنگ مورد عطش من - Pratt & Lambert Ever Classic. برای روانه اطلاعات بیشتر اندر مورد این چرده کلیک کنید تا ببینید آیا قدرت و مناسب برای آپارتمان شماست یا خیر.
و اندر یک نقطه سكبا نور طبیعی کمتر، به نظر می جوخه شبیه صدر در این است:
من مشتاق این چرده رنگ اخضر رنگ معدل - یک خنثی خفیف برای حجره خواب من وايشان (این Pratt & Lambert's Ever کلاسیک) است! برای مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد این فام کلیک کنید ولو ببینید که آیا برای سرا شما كم ارزش است یا نه
برای خواندن خانه مهمان خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید و آغوش روی ثانيه ضربه بزنید:
اتاق شوريده خواب ها بردباران دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو - Sherwin-Williams Lucky Green
وقتی چند سال پیش خانه کوچکترین زن ما را ساختیم، می خواستیم دیوارهای خانه سبزمان را چرده کنیم که عمدتا 180 شمار نوترونی معمولی بود. واحد وزن واقعا تو مورد انجام کارهای بسیار جالب و هیجان منزجر بودم و آنوقت از چندین نمونه رنگ سبز، آزادي Sherwin-Williams Lucky Green را فايده پایان رساندم. این بسیار معلوم و اصطبل جنب و جوش است، بلا اینکه خیلی نگران و آرام کننده باشد. شما می توانید عکس های بیشتری از این جو را بينايي ديدار کنید + یک لیست کامل مبدا برای متعلق اینجا.
عشق این لون رنگ چهره رنگ كبود - Sherwin ویلیامز خوش اختر سبز. برای دیدن داده ها بیشتر اندر مورد لون رنگ چهره رنگ کلیک کنید حتا ببینید که آیا آزادي خوبی برای مسكن شماست!
اتاق سلاله - بنجامین مور رباب سفید
بنجامین مورچه نمل Cloud White جدیدترین سفید است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در موطن خود استفاده کرده بابا و برای سرا خانواده پدر مناسب است (عکس های بیشتری دوباره به دست آوردن این آتمسفر + یک لیست کامل نسب برای خانه اینجا را ببینید)! همانطور که قبلا ذکر شد، من در فاتحه قصد داشتم پيدا كردن Dove White مصرف کنم ولی خیلی زرد شدم. خويشتن نیز ضلع سود تنهایی سفید تجربه کردم که سفید نمدار آبداده روشنایی است که هرکسی به نفس سوگند می خورد، منتها در فضای من طرفه العين بسیار سفید بود. ميغ اسفنج سفید اندر جایی تو میان نيستي - تقریبا Goldilocks رنگ رنگ سفید! سقف و دیوارها جميع دو لون رنگ چهره سفید سفید هستند، وليكن چون مرتبه آسمانه در ساتن لون رنگ چهره شده است (با كاربرد از BM Advance) قدس دیوارها درون مات (Regal Select) رنگ می شوند، رنگ سقف کمی دشوارتر باز يافتن دیوارهاست. با رنگ سفید، من احساس می کنم که شاین تو نگاه دیوار های لون رنگ چهره شده خود نقش مهمی را بازی می کند تا چرده های دیگر.
برای چرده جدید سفید رنگ مورد وجد خود، بیشتر نگرش تفرج نکنید! دیوارها و آشكوب در این فضا، بنجامین مور سفید سفید است. برای مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد فام رنگ کلیک کنید حتا ببینید آیا این گزينش هوشمندانه برای فضای شماست؟
برای تماشای اتاق خانواده خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید قدس روی متعلق ضربه بزنید:
خدانگهدار، من متوجه نشدم که نقاشی که چند زاد گذشته انجام داده ام، چاهك نقشی داشته ام. من فقط یک بيت دیگر در منزل ساختمان مان برای ترك كردن (محل) داشتم يكدلي در ماه اکتبر به به كاربستن این کار میروم. من در مورد این فضای کمی سرگرم کننده (من هرگز نزاكت مال را داخل وبلاگ آرم ندادم) بیشتر فراز اشتراک گذاشته ام، که من درون هفته آینده ايجاد می کنم. تا آن زمان، يا وقتي كه میخواهید این بريد را روي راحتی در شاهراه پیدا کنید، واحد وزن یک تصویر برای من وآنها و آنها برای Pin داخل زیر ایجاد کرده ام
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
برچسب‌ها: خانه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 2 بهمن 1396ساعت 2:59  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]