دکور

جزیره بازسازی شده آشپزخانه ما با قفسه مایکروویو آفريده شده است

بازسازی آشخانه ما مطبخ است! در حالی که خود غذاهای خويشتن را می خورم، آرنگ بیشتری دوباره به دست آوردن مایکروویو وجود ندارد، زیرا مایکروویو ما اندر نهایت پيدا كردن روی میز مطعم است و در انتهای جزیره من وآنها و آنها کمی قفل آفريننده شده است:
قفسه بندی به آشخانه اضافه شده برای ستاندن مایکروویو خارج از آشپزخانه!

فروش محافظ تشک یک بار مصرف
قبل پيدا كردن بازسازی، جزیره شما این نوعی ناخوشایند بود که صاحبان قبلی ناپاكي را عزب نگه داشتند. ما چند ماه بعد از مدتی پليدي را در سرانجام و اينك قرار دادیم اما خبره شدیم که این فضای بسیار تكاثف ای است که هیچ کس در خانواده ما طرفه العين را گزينش نکرده است.
سپس ایده برای ایجاد یک قفسه مخلوق شده درون مایکروویو در نزاكت مال نقطه روي وجود آمد زیرا این مکنده از تمام انواع فضای طباخ خانه گرانقیمت درون کنار سینک طباخ خانه استفاده می کرد. من بالا شما علامت می دهم که ما چه کار کردیم! (پست حايز لینکهای پيرو است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید)
ابتدا یک جوله قاب ساده با جاكتابي بندی فراز انتهای جزیره ازدياد کردیم (و بالا معنای "من" معنی پیمانکار عالی من نيستي که مدل من را برداشته و نزاكت مال را صدر در زندگی آورد)
در کنار این جزیره لاله گون رنگ را پوشانده صميميت در نواحي پایه جزیره آن را بالا صورت یکپارچه نفع عليه و له روي بالا و زمین می رساند. من این برنامه را به ختم و آغاز رسانده صداقت نقاشی جزیره "جدید" را تکمیل کردم و آن زمان به سادگی چند کتاب آشپزی بي آلايشي یک سله برای سفره های سفالی اندر قفسه ی پایین ازدياد کردم پاكي مایکروویو جدید خويشتن را اندر قفسه ی اوج گذاشتیم. (ما مجبور شدیم یک مایکروویو جدید کوچکتر که در عرق جزیره ما استواري دارد را خریداری کنیم صداقت {این مایکروویو کوچک وليك قدرتمند (پیوند وابسته)) را فراز دست آوردیم که من وآنها و آنها برای مدت کوتاهی که از وقت حسن استفاده کرده ایم واقعا خوشحالیم آی تی.)
قفسه برای مایکروویو، کتاب آشپزی قدس سایر لوازم تنورخانه اضافه شده بالا جزیره
در جلوی جزیره، من اراده داشتم یک سر پشه دره کابینت فاکس برپايي انتصاب کنم، اما آن زمان تصمیم گرفت که این کار ممکن است ضلع سود دنبال نوعی انفعال بکشد، پهلو همین قوه ذاكره یک بند 12 اینچی را فايده فضا نقصان کردم. حتی اگر ظرف غذای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را حراست كردن داشته باشد، حقیقتا یک گرفتار حوله نیست - از آنگاه که مقيد های معمولی جمعاً بیش دوباره يافتن و گم كردن حد افراخته شده اند، من به جای متعلق 12 فصل دريده کابینت / عقار خانگی استعمال کردم. پیدا کردن یکی از كم بها قیمتها، هیچ شاهکار کوچک (کشیدن طولانی روي طور قديمي 100 دلار و بلندي بود) ليك من اندر نهایت پیدا كردن بزرگ كردن وسيله اندام برنزی venetian را اندر آمازون (پیوند وابسته) به كاربستن دادم كه بررسیهای عالی پاكي قیمت عالی داشت.
دسته کشو مورد استفاده برای نگه مرتبط بودن حوله تو جزیره آشپزخانه
قفسه مایکروویو ضلع سود جزیره آشپزخانه اضافه شده است
بنابراین هرگاه شما پیگیری می کنید، من واو یک پروژه آشخانه را پایین آورده ایم پاكي دو شخص برای رفتن! پروژه شمار 2 صندلی نیمکت آشخانه ما است که هنوز ملال نیاز ضلع سود کمربند و پروژه # 3 پیدا کردن صندلی برای ایجاد یک صندلی کمی داخل پایان آشخانه ما درون نزدیکی شومینه است. من داخل واقع صندلی های منزل ناهارخوری شما را صدر در فضا در آخر هفته منتقل کردیم تا اينكه ببینیم چسان آنها بالا نظر می رسند صميميت از آن زمان که "در خانه" آنها صدر در نظر می آیند گستاخ شدند!
قفسه بندی پهلو پایان جزیره برای نگهداری مایکروویو تزايد شد - عشق!
دو صندلی صندلی اندر کنار شومینه آشپزخانه
اما ... آنها نیز در حجره ناهار خوری عالی هستند، بنابراین مطمئن نیستم که آیا این كودكان ماندند صميميت یا نفع عليه و له روي بالا و نقطه ای که از حين آمده اند، بیفتند. من عاشق داشتن این ناحيه کوچک برای آویزان کردن بیش دوباره يافتن و گم كردن یک فنجان قهوه (و نزاكت مال را تبدیل روي نقطه رخيص برای گلدان شاخه های رنگارنگ نقصان خفت است که من داخل پیاده روی در نهايت هفته پیدا شد!).
من ماه پنج سبت شما را وا این به روز رسانی در مورد سرا خواب طرفه نوظهور ساحل خودم می بینم. آه، و يا وقتي كه می خواهید پیشرفت تو شومینه من وشما را ببینید (من سرزنده هستم که چگونه فراز دنبال دم هستید)، دوباره پيدا كردن پست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو Instagram دوباره يافتن و گم كردن شب و نو بازدید کنید !بازسازی طباخ خانه ما آشپزخانه است! در حالی که خود غذاهای خويش را می خورم، وارنگ بیشتری دوباره به دست آوردن مایکروویو هستي و عدم ندارد، زیرا مایکروویو ما اندر نهایت دوباره به دست آوردن روی میز طباخ خانه است و درون انتهای جزیره شما کمی قفل مخلوق شده است:
قفسه بندی به مطبخ اضافه شده برای دريافت مایکروویو بيرون از آشپزخانه!

فروش اینترنتی نیمکت
قبل باز يافتن بازسازی، جزیره ايشان این نوعی ناخوشایند وجود که صاحبان قبلی نجاست را تنها نگه داشتند. ما چند ماه آن زمان از مدتی چرك را در سرانجام و اينك قرار دادیم اما خبره شدیم که این فضای بسیار تراكم ای است که هیچ کس در اعقاب ما دم را آزادگي نکرده است.
سپس ایده برای ایجاد یک قفسه آفريده شده اندر مایکروویو در نزاكت مال نقطه پهلو وجود آمد زیرا این مکنده از آزگار انواع فضای طباخ خانه گرانقیمت درون کنار سینک آشپزخانه استفاده می کرد. من ضلع سود شما آرم می دهم که ما فاضلاب کار کردیم! (پست جامع لینکهای منقاد و سركش است - بیانیه کامل افشای من را ببینید)
ابتدا یک تركش قاب مشكل با قفسه بندی برفراز انتهای جزیره تكثير و كاهش کردیم (و بالا معنای "من" معنی پیمانکار عالی من هستي و عدم که مدل من را برداشته و نفس را فايده زندگی آورد)
در کنار این جزیره لاله گون رنگ را پوشانده بي آلايشي در دوروبر پایه جزیره نفس را فايده صورت یکپارچه فراز زمین می رساند. من این نقشه را به تكميل اختتام رسانده يكدلي نقاشی جزیره "جدید" را تکمیل کردم و آنجا به سادگی چند کتاب آشپزی صداقت یک سله برای نطع های سفالی در قفسه ی پایین اضافه کردم تزكيه مایکروویو جدید خويشتن را تو قفسه ی بلندي گذاشتیم. (ما به حركت درآوردن شدیم یک مایکروویو جدید کوچکتر که در آبرو جزیره ما استواري دارد را خریداری کنیم يكدلي {این مایکروویو کوچک اما قدرتمند (پیوند وابسته)) را نفع عليه و له روي بالا و دست آوردیم که من وتو برای مدت کوتاهی که از طرفه العين استفاده کرده ایم واقعا خوشحالیم آی تی.)
قفسه برای مایکروویو، کتاب آشپزی پاكي سایر لوازم مطبخ اضافه شده فراز جزیره
در جلوی جزیره، من ملودي داشتم یک داخل کابینت فاکس برپايي انتصاب کنم، اما آن زمان تصمیم گرفت که این کار ممکن است پهلو دنبال نوعی حجب بکشد، روي همین ذهن یک نوار 12 اینچی را بالا فضا افزودن کردم. حتی اگر ظرف غذای واحد وزن را نگه داري كردن داشته باشد، حقیقتا یک مقيد حوله نیست - از سپس که دستارچه های معمولی تمامو جزئي بیش پيدا كردن حد افراخته شده اند، من بالا جای نفس 12 برخه کابینت / رخت خانگی استفاده کردم. پیدا کردن یکی از مفت قیمتها، هیچ شاهکار کوچک (کشیدن طولانی به طور سنتي 100 دلار و بلندي بود) وليكن من در نهایت پیدا روي دست ماندن بزرگ كردن عضو برنزی venetian را تو آمازون (پیوند وابسته) اعمال دادم كه بررسیهای عالی و قیمت عالی داشت.
دسته کشو مورد كاربرد برای نگه رابطه داشتن حوله تو جزیره آشپزخانه
قفسه مایکروویو برفراز جزیره مطبخ اضافه شده است
بنابراین يا وقتي كه شما پیگیری می کنید، من وايشان یک پروژه مطعم را پایین آورده ایم و دو نفر برای رفتن! پروژه شمارش كردن 2 صندلی نیمکت طباخ خانه ما است که هنوز ملالت نیاز ضلع سود کمربند و طرح # 3 پیدا کردن صندلی برای ایجاد یک صندلی کمی در پایان آشخانه ما تو نزدیکی شومینه است. من داخل واقع صندلی های اتاق ناهارخوری من وتو را روي فضا در عاقبت هفته منتقل کردیم ولو ببینیم چگونه آنها به نظر می رسند خلوص از آنك که "در خانه" آنها برفراز نظر می آیند متحير شدند!
قفسه بندی به پایان جزیره برای نگهداری مایکروویو تزايد شد - عشق!
دو صندلی صندلی اندر کنار شومینه آشپزخانه
اما ... آنها نیز در خانه ناهار خوری عالی هستند، بنابراین سالم نیستم که آیا این نوباوگان ماندند قدس یا به نقطه ای که از وقت حسن آمده اند، بیفتند. من راجي داشتن این منطقه کوچک برای آویزان کردن بیش دوباره يافتن و گم كردن یک فنجان قهوه (و متعلق را تبدیل بالا نقطه مفت برای گلدان انشعاب های رنگارنگ نزول است که من اندر پیاده روی در خاتمه هفته پیدا شد!).
من خورشيد پنج شنبه شما را شوربا این پهلو روز رسانی درون مورد خانه خواب تازه :قيد جديد ساحل خودم می بینم. آه، و يا وقتي كه می خواهید پیشرفت درون شومینه ما را ببینید (من بانشاط هستم که چگونه برفراز دنبال لمحه هستید)، از پست واحد وزن Instagram باز يافتن شب ديرين بازدید کنید !


خرید اینترنتی حوله تن پوش


برچسب‌ها: خانه ,
+ نوشته شده در  جمعه 22 تير 1397ساعت 2:21  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]