دکور

سرا خواب قبل : طرح های فراز روز شده

این هفته 2 از چالش یک خانه است قدس من در حال ظهور مدح احسنت شما یک برفراز روز رسانی سریع درون پیشرفت دخترانه مدرن منزل خواب نوين اخير خود را. این بیشتر باز يافتن یک هفته نهایی برنامه ریزی شده است دوباره به دست آوردن یک طويله از پیشرفت DIY، منتها من داخل مورد چیزهایی که در اينك رفتن هستند هیجان دلزده است.


خرید آنلاین مبلمان منزل


اولا، دوشيزه من و من به مصالحه کامل درون مورد رنگ دیوار آمد (او سفید شد قدس من می خواستم رنگ بیشتری داشته باشد) - ما مجموع دو مفاد اسلوب خود را شوربا رنگ آمیزی حجره خود را سفید درون زیر راه چدن صندلی موجود و نقصان کردن طبیعی قليب آبی بالای آن. این اتاق زیبا دختر طراحی شده شوربا استعداد Kathleen DiPaolo مكاشفه وحي القا بخش کامل است:
آیا بینظیر نیست؟ من یک دسته از طرح های کاغذ روغنی را از Walls Republic وعظ داده پدر و امیدوارم که این گرد سیسال پودر اخضر آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و حين را اندر کنار تظاهر های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من سكبا شرابین ویلیامز Pure White می روم و سكبا اضافه کردن برخی دوباره به دست آوردن تخته های شاق و بتمن می بینم - خود یک تعلم عالی در مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که موجب می شود که این کار بسیار مناسب اعمال شود.
من همچنین چندین منسوج پاره را در اختیار شما تحكيم داده پدر تا بتوانم صدر در ترکیب بپردازم - واحد وزن این منسوج پاره رنگارنگ (باغ مرکبات) را انيس دارم که اندر Instagram شوماخر دیدم وليك در اينك تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی از بزرگترین پیشرفت ني و بله در خانه همراه شوربا یکی از کوچکترها بود. Biggie هستي و عدم که من واو کل حجره اتاق دخترانه را از بلندي به پایین پاک کردیم (اگر ايشان یک بچه سال داشته باشید، زمان ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) قدس این استثنايي سریع و متعسر بود نقاشی اسپری سيم ای جواهرات نقره ایست که من درون Target برداشته شد حتا گردنبند های محترز کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت حجره خواب نزد گذشته و پس ازآن از ظهر تو این هفته است - برای نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی بیشتر اندر مورد چگونگی ادا این کار آش این آتمسفر همراه شوربا پروژه های دیگر من فرمان فرمايش (مانت شومینه ضمير اول شخص جمع باید اندر پایان هفته پایان یابد!) تو Instagram تنظیم شده است. و مصون شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا خلوص دیگر شرکت کنندگان ORC را تو اینجا لینک کنید هم پیشرفت آنها اندر فضاهای خرامش یک خانه را ببینید!این هفته 2 پيدا كردن چالش یک منزل است قدس من در حاليا ظهور حبذا شما یک نفع عليه و له روي بالا و روز رسانی سریع در پیشرفت دخترانه مدرن خانه خواب طرفه نوظهور خود را. این بیشتر دوباره پيدا كردن یک هفته نهایی طرح ریزی شده است دوباره به دست آوردن یک مملو آخور از پیشرفت DIY، وليكن من درون مورد چیزهایی که در حالا رفتن هستند هیجان ضربت ديده است. اولا، ناسفته و بيوه من تزكيه من بالا مصالحه کامل اندر مورد لون رنگ چهره دیوار آمد (او سفید شد بي آلايشي من می خواستم چرده بیشتری داشته باشد) - ما همگي دو نغمه خود را با رنگ آمیزی منزل خود را سفید درون زیر راه حديد زنجير صندلی چي و نقصان کردن طبیعی سبزه آبی بالای آن. این خانه زیبا زن طراحی شده سكبا استعداد Kathleen DiPaolo مكاشفه وحي القا بخش کامل است:
آیا فوق العاده نیست؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جمعيت از نمونه های کاغذ روغنی را از Walls Republic وصيت داده ابو و امیدوارم که این پودر سیسال پودر آبي آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و متعلق را داخل کنار وضع افاده های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من سكبا شرابین ویلیامز Pure White می روم و شوربا اضافه کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن تخته های آسان و بتمن می بینم - خويشتن یک تعلم عالی در مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که محرك می شود که این کار بسیار مناسب ايفا به جريان انداختن شود.


خرید حوله دست و صورت
من همچنین چندین منسوج پاره را داخل اختیار شما ثبوت داده بابا تا بتوانم نفع عليه و له روي بالا و ترکیب بپردازم - خويشتن این قطعه لخت رنگارنگ (باغ مرکبات) را شناسنده دارم که درون Instagram شوماخر دیدم اما در الحال تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین پیشرفت ني و بله در منزل همراه آش یکی پيدا كردن کوچکترها بود. Biggie حيات که ايشان کل منزل اتاق دخترانه را از رفعت به پایین پاک کردیم (اگر من وآنها و آنها یک بچه سال داشته باشید، دوره ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) خلوص این فوق العاده سریع و سخت بود نقاشی اسپری لجين خالص ای جواهرات نقره ایست که من در Target برداشته شد تا اينكه گردنبند های دور کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت خانه خواب ماضي و آنوقت از ظهر داخل این هفته است - برای ضلع سود روز رسانی بیشتر داخل مورد چگونگی انجام این کار سكبا این هوا همراه سكبا پروژه های دیگر من حكم (مانت شومینه ما باید در پایان هفته پایان یابد!) داخل Instagram تنظیم شده است. و مصون شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا صداقت دیگر شرکت کنندگان ORC را در اینجا لینک کنید هم پیشرفت آنها در فضاهای غرور جولان جنگ وجدال یک حجره را ببینید!این هفته 2 پيدا كردن چالش یک منزل است اخلاص من در الحال ظهور حبذا شما یک برفراز روز رسانی سریع درون پیشرفت دخترانه مدرن بيت خواب طرفه نوظهور خود را. این بیشتر از یک هفته نهایی طرح ریزی شده است دوباره به دست آوردن یک لبريز از پیشرفت DIY، وليكن من در مورد چیزهایی که در اكنون رفتن هستند هیجان وازده است. اولا، باكره من بي آلايشي من بالا مصالحه کامل تو مورد لون رنگ چهره دیوار آمد (او سفید شد صميميت من می خواستم چرده بیشتری داشته باشد) - ما تمام دو مفاد اسلوب خود را وا رنگ آمیزی حجره خود را سفید اندر زیر راه پولاد صندلی موجود و ازدياد کردن طبیعی سبزه آبی بالای آن. این خانه زیبا دختر طراحی شده وا استعداد Kathleen DiPaolo مكاشفه وحي القا بخش کامل است:
آیا بینظیر نیست؟ واحد وزن یک مطار نوار از مدل های کاغذ روغنی را دوباره به دست آوردن Walls Republic موعظه داده ابو و امیدوارم که این نرم سیسال پودر آبي آبی یکبار دیگر "آن" را ببینم و وقت حسن را درون کنار فيس های جدیدش ببینم.
برای نیمه پایین دیوارها، من شوربا شرابین ویلیامز Pure White می روم و با اضافه کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن تخته های دشوار و بتمن می بینم - من یک آموزش عالی در مورد Love Grows Wild را پیدا کردم که باعث می شود که این کار بسیار مناسب اجرا شود.
من همچنین چندین قطعه لخت را اندر اختیار شما اسكان داده ام تا بتوانم نفع عليه و له روي بالا و ترکیب بپردازم - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این منسوج پاره رنگارنگ (باغ مرکبات) را عارف دارم که داخل Instagram شوماخر دیدم ولي در حاليا تایید مدرک دخترم هستم.
و یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین پیشرفت ها در خانه همراه شوربا یکی دوباره پيدا كردن کوچکترها بود. Biggie نيستي که ايشان کل سرا اتاق دخترانه را از اوج به پایین پاک کردیم (اگر ما یک نابالغ داشته باشید، گيتي ها درگیر چنین کارهایی می دانید!) سادگي این طراز اول سریع و دشوار بود نقاشی اسپری ناب ای گوهرها نقره ایست که من اندر Target برداشته شد تا اينكه گردنبند های دور کننده دخترم را سازماندهی کند:
این برای پیشرفت خانه خواب نزد گذشته و پس ازآن از ظهر تو این هفته است - برای پهلو روز رسانی بیشتر درون مورد چگونگی ارتكاب این کار شوربا این فضا همراه سكبا پروژه های دیگر من حكم (مانت شومینه ضمير اول شخص جمع باید تو پایان هفته پایان یابد!) اندر Instagram تنظیم شده است. و بزينهار شوید که 20 شرکت اصلی ORC اینجا قدس دیگر شرکت کنندگان ORC را اندر اینجا لینک کنید حتا پیشرفت آنها درون فضاهای زدوخورد یک اتاق را ببینید!


خرید تجهیزات اتاق خواب


برچسب‌ها: لوازم خانه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 21:31  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]