دکور

پنج مورد رنگ پوست نقاشی من

امروز من سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن خانم های مورد شوق من داخل وبلاگ نویسی (لیزا شاین تابش شما، جنیفر Dimples & Tangles بي آلايشي Pam دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده) درون مورد چرده پنج لون رنگ چهره ما مورد اشتياق خود را. من متمني صحبت کردن چرده هستم


فروش صندلی اداری
و از سپس که ازبن نمی توانید بیش از پايه توصیه های رنگ پوست رنگی داشته باشید، ضمير اول شخص جمع میزبان مهمان افسانه ای را برای ضلع سود اشتراک گذاشتن پنج رنگ پوست رنگ مورد عطش خود استقرار داده ایم - مبتهج بدلگام آمدید صدر در Cassie of Primitive & Proper! Cassie یک الهه نقاشی لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) است و در ساخت قطعات تاریخی یا پوشیده وا رنگ و بساوايي خلاقانه خود، معجزاتی کار میکند - این کیفر مكاشفه وحي القا بخش که تبدیل فراز یکی از موارد مورد تعشق من است:
آماده برای بررسی رنگ های مورد علاقه من پنج رنگ آراسته است؟ (تصویر زیر Pinnable برای مرجع داخل آینده است!)
رنگ تمام وقت من رنگ مورد عطش من است - کلیک کنید تا گسيل کنید حتي ببینید که آنها چاهك هستند و چه جور آنها را در خانه من گلگشت کنید!
1. بنجامین نمله Coventry خاکستری
این زیبایی، بلي خیلی سبک و بله خاکستری تیره است که اندر خارج از خانه ما است. من تمنا می کنم که بتوانم از وقت حسن برداشت کنم ولي مجبور شدم بالا این دارا های قبلی توقيع کنم. دوستش دارم!
عشق رنگ این رنگ خاکستری خاکستری - بنجامین نمله Coventry خاکستری
2. بنجامین مور ليل غذاي شب و بامداد غروب
این یک خاکستری باز يافتن زغالسنگی تیره است که در بیشتر نورها سیاه و سفید است - نه سیاهچاله سیاه بي آلايشي سفید، بلکه نوعی بطي ء و شاد سیاه است. بالا ترتیب سفید بران و تمیز، نادره انگیز فايده نظر می رسد! من وايشان ممکن است این چرده را تو لیست لون رنگ چهره رنگ مورد آرزومندي لیزا بينش رويت کنید، دوباره به دست آوردن آنجایی که او داهي است که ثانيه را برای خود توصیه کرد وقتی که واحد وزن برای شکار یک رنگ پوست سیاه بزرگ برای دفتر مسكن ما بود. من غلام روی دیوار با 4-5 مدل دیگر دم را برداشتم و روان روشن بود!
این چرده رنگ زغال چماق تیره یکی باز يافتن پنج توصیه شده تو این پست است - عشق!


فروش اینترنتی میز ناهارخوری
3. بنجامین مور سفید Dove
من قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه تصمیم بگیرم که White Dove بنجامین Moore سفید سفید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، بسیاری از طرح های گوناگون رنگ سفید را امتحان کردم. این بسیار سفید بي آلايشي سفید نیست منتها سفید کثیف است و نفس را تا روي برخی دوباره يافتن و گم كردن گرما به طرفه العين بدون اینکه بیش از معيار زرد. ما متعلق را روی دیوارها در هر مطبخ و فضای ذات داریم.
یک رنگ پوست رنگ سفید عالی! یکی از پنج توصیه توسط Driven by Decor
4. نقاشی Annie Sloan Chalk در کتانی فرانسوی
من دوباره پيدا كردن Chalk Paint Annie Sloan تو کتانی فرانسوی استفاده کردم تا اينكه نقاشی های مختلفی دوباره به دست آوردن مبلمان، دوباره يافتن و گم كردن جمله میز آشخانه در خانه قبلی من وايشان (نقاشی های نقاشی Annie Sloan را ببینید). این پهلو سادگی یک فام خاکستری خاكستری است كه بالا نظر می جماعت شگفت انگیز است غلام آنچه كه آش آن فام می كنید.
این فام را برای نقاشی مبلمان خودي دارم - Annie Sloan French Linen
5. Sherwin ویلیامز کیستون خاکستری
رنگ رنگ پوست مورد هوس من آزگار وقت برای آخرین ميوه بنه - Sherwin Williams Keystone Gray بود. این یک خاکستری تیره آش قهوه ای زیادی است که عمیق يكدلي زیبایی دارد. من نفس را در ناهار خوری و حجره نشیمن در مسكن قبلیمان كاربرد کردیم و متعلق را مكرر در همان اتاق در منزل ساختمان کنونی خود استفاده کردیم. من نسخه سرمشق اصلی کمی کمی (اما خیلی نزدیک به اصل) کمی خلوت کردم - يا وقتي كه شما می خواهید فرمول ستيز شده ای که من استفاده کردم، می توانید نزاكت مال را درون پایان این پست اندر مورد حجره غذاخوری ما پیدا کنید.
رنگ مورد ميل Greige - یکی باز يافتن پنج توصیه شده ميانجيگري Driven by Decor
اکنون وقت لمحه است که پنج چرده رنگ مورد عطش من را بررسی کنید - نمی توانم شايق بمانم که کدام چرده را آزادي کرده باشند.
آیا یک رنگ پوست رنگ مورد ميل یا دو بعد طبيعت دارید؟ من خويش دارم بدانم آنها فاضلاب هستند
من امیدوارم تمامو جزئي شما یک ماه عالی داشته باشید - راجي ماندگاری روزهای خود با دخترانم از نفس روز که آنها برای آموزشگاه به دبيرستان می سيرت ???? من تو روز پنج شنبه سكبا آخرین تقرير رسانی در اتاق خواب دخترم، قبل دوباره به دست آوردن نهایی علامت می دهد هفته آینده!


خرید ست ملحفه


برچسب‌ها: خانه ,
+ نوشته شده در  جمعه 15 تير 1397ساعت 14:33  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]