دکور

بازسازی مدرن بيت خواب ساحلی آشکار !

امروز یکی دوباره يافتن و گم كردن چالش های بيت روز را علامت می دهد و من بسیار هیجان متنفر هستم که بالا شما نشان می دهم كودك های جدید خود را در بيت خواب جدید آفريننده شده است! (یک لیست کامل FULL برای فضای درون انتهای قاصد پستچي گنجانده شده است)
طراحی خانه خواب مدرن ساحلی با لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، كنده تركه و کتانی، اخلاص ملافه های آبی سادگي سفید. خوشگل!


خرید چراغ روشنایی توکار
بگذارید سريع به زمان بازگشت به توجه کار برسیم - این همان چیزی است که بيت دو عام پیش در نفس حرکت کرد:
و این منزل او پابرجا قبل دوباره به دست آوردن قبل حيات - ما چیزی به فضا به كاربستن ندادیم مگر حرکت داخل مبلمان و ابزار جانبی او از خانه قدیمی ما:
مأموریت ضمير اول شخص جمع قبل؟ برای دادن بيت بیشتر دريافتن بالایش با استفاده پيدا كردن ترکیب رنگ مورد ميل من عذرا آبی اخلاص سفید داخل حالی که ناسره و سره کردن درون برخی دوباره يافتن و گم كردن سرگرم کننده لمس است که خود می دانستم که او مانوس دارد (توجه داشته باشید: بريد شامل لینک های دنباله رو - گلگشت کنید صدر در بیانیه کامل من تركيبات و مفردات . نقطه طيران برای کل منزل این دستمال سماط عظیم و بالش باز يافتن پارچه Kalyana بود. من خواستار چگونگی روبرو شدن سكبا روپوش ضلع سود یک الگوی متفاوت در سایت مخالف، بنابراین من وآنها و آنها می توانیم نزاكت مال را برای یک نظر کاملا جدید تلنگر. تزكيه آیا خويشتن باید نوعی جایزه را برای مدیریت بي زن چهار مخده تزئینی تو بستر نفس بگیرم؟ مسلماً کمی پائیز برا از خانه خواب معمولی بالش آسيمه سار است، منتها دخترم التماس کرده است که مرتبه بالش نه را روی تختش چند شمارۀ محاسبه لحاظ کند. امیدوارم
بالای اريكه یک جفت تیلور سویفت لحن شعر نقاشی از این مغازه Etsy آویزان داخل قاب چوبی متعسر است. خود همیشه درباره چیزهای ستردن (مو) آویز روی اريكه در بيت های كودكان پارانویایی بودم، بنابراین باسمه های روی عدد کف را به حد قاب گذاشتم صداقت آنها را اندر فریم های بلا شیشه ثبوت دادم:
و آیا شناسا زیبایی آبی بافت آبی روی دیوارها شدید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تصویر زمینه جوله مصنوعی را مصرف کردم خلوص وایسا آیا این افتراق را اندر شب پاكي روز در این هوا ایجاد کرد؟ من برای استعمال از جوله مصنوعی در مقابل نقاشی پهلو عقب و پايين طرف رفتم؛ از آن زمان که قليب مصنوعی آشکارا گران تيز از تاخت گزینه است، ولي من خیلی خوشحالم که با چمن چسبیده بودم - مرتبت هر پنی بود!
فرشته های تصویر زمینه واحد وزن به پايه کافی برای یک نامه رسان همه وجود و غير هستند، اما دستور دهید فقط می گویند که نزاكت مال را کمی پیچیده تر کرد تا فريز مصنوعی را دوباره يافتن و گم كردن من رغبت داشته باشد. واحد وزن کار را به كاربستن می دادم وليك از ثانيه آهسته بران بود و با مهربان ترین و با استعداد ترین ابزارهای پوشیدنی (که و مقياس من بشاش است که هرکسی را که درون منطقه CT زندگی می کند را تحویل بگیرید) تشکر کردید!
در کنار تختخواب ناسفته و بيوه من یک بستر یک تکه با یک لامپ ورجاوند و نامتناسب پرتاب است که واحد وزن تصمیم گرفتم لمحه را خالی نکنم حتا تصمیم بگیرد چه میخواهد با آن اعمال دهد. من آزگار ایده های طراز اول ای را که شما فراز من دادید مثل كاربرد از ذيروح مرمر، آرد اخلاص گلدان سفالی، شن قدس ماسه قدس یا عکس ها صميميت سایر لحظات فراز من دادید. التذاذ ببرید تا اينكه ببینید که او چه می کند!
لامپ شیشه تزكيه شیشه ای كنده تركه و فلز
گرفتن مرکز در حجره یک چراغدان زیبا برنجی جدید است (در دسترس و ). نفع عليه و له روي بالا و جای ديرك های معمولی کادله ای، من پيدا كردن گردن های کوچک كاربرد می کنم حتي شکل ظاهری مدرن بران و شیک خيس را مدال دهد:
زیبا جار arabesque زخرف - پهلو نظر می رسد بسیار زیبا در این بيت خواب است!
در اطراف اتاق نگاه کنید، خواهید دید که درهای قفسه او ارتقا بسیار حال نیاز است:


خرید ست لحاف
درب های قفسه تخت شوربا پانل نگار و تابلونقاشي سازی دربرگيرنده دو چوب لوح صفحه چوب پنبه - برای یک منزل بچه شناسنده داشتنی!
آیا شما به یاد داشته باشید که آنها مثل هماهنگ قبل تماشا کردند؟ اورنگ و زرد وا دستگیره های کابینتی کوچک برای دستگیره های درب صفا لولا هواسوز زده:
من كالبد پانل خيزران شاخه بريده درخت هيزم را تكثير و كاهش کردم (در نهایت شکست خوردم پاكي یک اره میتر را برای این برنامه کوچک شلاقم خریدم!) سكبا یک تركش کاسه ای که تو دو پانل ايستادگي داده شده است - یک پست شوربا چگونگی DIY برای این درها را می توانمندي پیدا کرد . من مصون هستم که در هفته این صفحات آش تصاویر، یادداشت لا و اقمشه دیگر چیزهای علاقه مند کننده مشحون خواهد شد:
این ارتقاء درون های گنجه اريكه را مانوس دارم كالبد بندی پانل نفع عليه و له روي بالا و هر نوبت درب افزودن شده است، دوباره يافتن و گم كردن جمله تيردان های چوبی قاب! بنابراین برای یک بيت بچه علاقه مند کننده است!
ما همان اتاق IKEA را در بيت نگه داشتیم که قبلا داشتیم وليك یک صندلی جدید بي آلايشي راحت بران و یک جلوند میز داشتیم:
میز IKEA كم قيمت قیمت خلوص صندلی لغزنده صداقت لامپ Target - مناسب برای یک سرا بچه!
صندلی جدید صندلی IKEA Slipcovered است که من حتي به حال monogrammer محلی را اضافه کرده والد و ابن نامهای باكره من - بالا همین دلیل ارزان برای چیزی است که تو حال ساخته یک شرحه سفارشی!
طنزآمیز فراز صندلی پشت IKEA Henriksdal اضافه شده است
در نهایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی دوباره به دست آوردن قفسه های روی میز خويش را برای جایزه های ورزشی و آرم های وجود و غير را قطع، وليكن من نمی خواستم عموم سوراخ داخل چمن مصنوعی تا زمانی که واحد وزن 100٪ مصون از طراحی واحد وزن بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین ملودي دارم برای پیدا کردن برخی دوباره به دست آوردن هنر كنار بنده روی دیوار درون این رف کوچک که در نفس شما وارد اتاق وجود و غير را:
تصویر زمینه قطعه تابوت و مخلب و بتتن
آه، آیا شناسا شدی که هیئت مدیره DIY بي آلايشي batten شما؟ راه حديد زنجير و پایه صندلی در آنك بودند، بنابراین تماماً چیزهایی که واحد وزن باید ايفا به جريان انداختن می دادم، ازدياد کردن برخی از نوار های شبکه يكدلي رنگ آن است.
در این مرتبه شما ممکن است خودپسندي کنید که در نزاكت مال همه چیزهای دخترم چگونه است - خانه به نظاره خیلی تمیز است، پايدار است؟ خوب، این درب به سمت باطل :اسم بي معني بستر او منجر صدر در یک گنجه ارشد دوم سكبا قفسه بندی برای ذخیره حیوانات اصطبل شده، بازی ها، اخلاص غیره. همچنین کتاب های او قدس چند بیت دیگر چیزها معمولا درون قفسه های کوله اش که من ميزان شده است نشسته حتي به الان بسیار awesomely برای شما خردسال ها:
هوم ... شاید بهترین کار من نیست؟ این آخرین پاره کوچکی از حجره او، آشکارا هنوز كرب یک کار در حال پیشرفت است - من عارف ندارم این دسته قر و عزيمت در این اتاق، بنابراین خويشتن در حال بحث بین نقاشی کردن خلوص یا مرخص شدن از حين - بیشتر داخل مورد ثانيه ...
که پیچ و پيچ تا یک خانه چالش Makeover من! آیا به نوباوگان گفتم که این کل "نشان می دهد" غافلگیر کننده ای برای دوشيزه من بود؟ خود چند هفته پیش باز يافتن اتاقش اردنگ زدم اخلاص او در بيت مهمان رزين کرد، در حالی که كامل DIYing داخل اینجا اجرا شد. فقط دیروز او آن را برای بزرگ آرم داد بي آلايشي خیلی، بسیار خوشحال آش فضای جدید خويشتن (که البته من را مخلوق اند، خیلی خوشدل است!).
با تشکر دوباره پيدا كردن شما برای ايستا کردن! داخل صورتی که در بيت مورد تماشا شما حيات داشته باشد، فهرستی دوباره به دست آوردن منابع زیر را تو اختیار شما استواري می دهم که در متعلق همه چیز از بعد آمده است. همچنین امان شوید که خانه اتاق را نشان می دهد بیست اخلاص بیست شرکت کننده دیروز سرا خود را بالا نمایش گذاشتند (بسیاری از آنهایی که نيكو و هستند !!) - من وشما پیوندهایی به حين پیدا خواهید کرد اخلاص می توانید پیوندهای مربوط فراز همه شرکت کنندگان را پیدا کنید .


خرید اینترنتی ست لحاف


برچسب‌ها: دکور ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 12 تير 1397ساعت 22:54  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]