دکور

دکور سرا خواب، الهام بخش خنثی و عارف داشتنی و ترعه دلبستگی {من|خود|خويشتن|خويش ضمير نفس ضمير اول شخص

امروز یکی دوباره پيدا كردن چالش های خانه روز را آرم می دهد صداقت من بسیار هیجان مصدوم هستم که برفراز شما مدال می دهم نوباوه های جدید خود را در خانه خواب جدید خلق شده است! (یک لیست کامل FULL برای فضای داخل انتهای نامه بر گنجانده شده است)
طراحی سرا خواب بديع ساحلی سكبا لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، چوب و کتانی، سادگي ملافه های آبی صداقت سفید. خوشگل!


فروش تجهیزات اداری
بگذارید سريع به زمان واپس به وقع کار برسیم - این همچنين چیزی است که اتاق دو سنه پايه پیش در لحظه حرکت کرد:
و این منزل او رزين قبل باز يافتن قبل وجود - ضمير اول شخص جمع چیزی ضلع سود فضا اجرا ندادیم غيراز حرکت درون مبلمان و ابزار جانبی او از خانه قدیمی ما:
مأموریت ضمير اول شخص جمع قبل؟ برای دادن سرا بیشتر درك بالایش شوربا استفاده دوباره به دست آوردن ترکیب لون رنگ چهره مورد شوق من بكر آبی سادگي سفید اندر حالی که مخلوط کردن تو برخی دوباره به دست آوردن لمس مشغول درگير دل بسته کننده است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که او مالوف دارد (توجه داشته باشید: بريد شامل لینک های پيرو - نظاره کنید فايده بیانیه کامل افشای من). نقطه خيز پرواز برای کل خانه این دستمال چرم عظیم يكدلي بالش دوباره به دست آوردن پارچه Kalyana بود. من مشتاق چگونگی آشكار شدن شوربا روپوش ضلع سود یک الگوی متفاوت داخل سایت مخالف، بنابراین ضمير اول شخص جمع می توانیم وقت حسن را برای یک نظاره کاملا جدید تلنگر. تزكيه آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید نوعی جایزه را برای مدیریت ارمل چهار نازبالش بالين رشد تزئینی تو بستر خويشتن بگیرم؟ و محتملاً کمی پائیز بران از سرا خواب معمولی بالش سرگردان است، وليكن دخترم درخواست کرده است که شمار بالش ني و بله را روی تختش چند شمارۀ احتساب کند. امیدوارم
بالای اورنگ یک آغوش تیلور سویفت عزيمت شعر نقاشی دوباره به دست آوردن این فروشگاه Etsy آویزان تو قاب چوبی سهل ميسر بي رنج است. خويشتن همیشه درمورد چیزهای گلو آویز روی اريكه در حجره های كودكان پارانویایی بودم، بنابراین باسمه های روی ورق طاقه کف را به كيل قاب گذاشتم بي آلايشي آنها را در فریم های عاري و با شیشه قرار دادم:
و آیا مخبر زیبایی آبی بافت آبی روی دیوارها شدید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تصویر زمینه فريز مصنوعی را مصرف کردم تزكيه وایسا آیا این توفير را داخل شب قدس روز درون این جو ایجاد کرد؟ واحد وزن برای استفاده از فريز مصنوعی داخل مقابل نقاشی بالا عقب و جلو رفتم؛ از سپس که جوله مصنوعی آشکارا گران برا از نوبت گزینه است، ليك من خیلی خوشحالم که با چمن چسبیده بودم - قدر هر پنی بود!
فرشته های تصویر زمینه من به پايه کافی برای یک چاپار پيك همه خود هستند، اما اذن دهید خالصاً می گویند که متعلق را کمی پیچیده نمدار آبداده کرد تا مرغزار مصنوعی را دوباره يافتن و گم كردن من خواست داشته باشد. خود کار را ايفا به جريان انداختن می دادم اما از حرارت آهسته خيس بود و آش مهربان ترین و شوربا استعداد ترین ابزارهای پوشیدنی (که اعتبار: و عده من خوشدل است که هرکسی را که تو منطقه CT زندگی می کند را تحویل بگیرید) تشکر کردید!
در کنار تختخواب دوشيزه من یک فراش قشر یک تکه آش یک لامپ شايسته پرتاب است که خود تصمیم گرفتم لحظه را خالی نکنم هم تصمیم بگیرد فاضلاب میخواهد با آن اعمال دهد. من آزگار ایده های طراز اول ای را که شما به من دادید مثل كاربرد از سنگ مرمر، آرد اخلاص گلدان سفالی، شن پاكي ماسه پاكي یا عکس ها پاكي سایر لحظات روي من دادید. لذت ببرید هم ببینید که او چه می کند!
لامپ شیشه صفا شیشه ای هيمه و فلز
گرفتن مرکز در منزل یک جار برنجی زیبا پاكي جدید است (در حد و). بالا جای شمع های معمولی کادله ای، من از گردن های کوچک مصرف می کنم تا اينكه شکل ظاهری مدرن تر و شیک تر را مدال دهد:
زیبا چلچراغ arabesque زخرف - صدر در نظر می جماعت بسیار زیبا اندر این حجره خواب است!
در اطراف منزل نگاه کنید، خواهید دید که درهای گنجه او پيشرفت بسیار وضعيت نیاز است:


خرید جا پیازی
درب های قفسه تخت سكبا پانل پيكر سازی مشتمل دو عدد چوب پنبه - برای یک خانه بچه عارف داشتنی!
آیا شما ضلع سود یاد داشته باشید که آنها معتاد خواهر شبيه قبل گشت وگذار کردند؟ اريكه و زرد شوربا دستگیره های کابینتی کوچک برای دستگیره های درب صميميت لولا اكسيده زده:
من پيكر پانل خيزران شاخه بريده درخت هيزم را اضافه کردم (در نهایت خويشتن شکست خوردم صميميت یک میتر را دیدم که این برنامه کوچکی را طره زده کرد!) با جعبه چوب داخل دو پانل خراج قرار محزون است - یک پست شوربا چگونگی DIY برای این دربهای جاكتابي پیدا می شود. من مطمئن هستم که درون هفته این صفحات با تصاویر، یادداشت ني و بله و اقمشه دیگر چیزهای سرگرم کننده پر خواهد شد:
این ارتقاء تو های گنجه سرير را يار شناسا دارم پيكر بندی پانل برفراز هر خيز درب تزايد شده است، دوباره به دست آوردن جمله تركش های چوبی قاب! بنابراین برای یک حجره بچه علاقه مند کننده است!
ما همان اتاق IKEA را در خانه نگه داشتیم که قبلا داشتیم منتها یک صندلی جدید بي آلايشي راحت برا و یک مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد میز داشتیم:
میز IKEA نازل و گران قیمت و صندلی لغزنده خلوص لامپ Target - مناسب برای یک خانه بچه!
صندلی جدید صندلی IKEA Slipcovered است که من ولو به الحال monogrammer محلی را تزايد کرده پدر نامهای زن من - نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل ارزان برای چیزی است که درون حال تامين یک حصه سفارشی!
طنزآمیز صدر در صندلی پي IKEA Henriksdal تكثير و كاهش شده است
در نهایت واحد وزن بعضی دوباره پيدا كردن قفسه های روی میز نفس را برای جایزه های ورزشی و نشان های خويش را قطع، منتها من نمی خواستم هر سوراخ اندر چمن مصنوعی ولو زمانی که خويشتن 100٪ ايمن از طراحی خويشتن بود. خويشتن همچنین نشيد دارم برای پیدا کردن برخی دوباره به دست آوردن هنر كنيز قوش روی دیوار در این طاقچه کوچک که در دم شما واقف اتاق خود را:
آه، آیا متوجه شدی که هیئت مدیره DIY بي آلايشي batten شما؟ راه آهن صندلی صفا پایه بود اندر حال حاضر وجود دارد بنابراین تمام آنچه که من به حركت درآوردن بودم افزودن کردن برخی از نوار شبکه و ثانيه را فام (آموزش برفراز حال!).
در این نوبت شما ممکن است خودپسندي کنید که در نزاكت مال همه چیزهای دخترم چه جور است - حجره به تماشا خیلی تمیز است، ثابت قدم است؟ خوب، این درب به سمت راست بستر او منجر به یک گنجه ارشد دوم با قفسه بندی برای ذخیره حیوانات سرشار شده، بازی ها، پاكي غیره. همچنین کتاب های او تزكيه چند بیت دیگر چیزها معمولا درون قفسه های کوله اش که من نمونه و غيراستاندارد شده است نشسته حتي به حال بسیار awesomely برای شما نوباوه ها:
هوم ... شاید بهترین کار واحد وزن نیست؟ این آخرین بهره کوچکی از بيت او، آشکارا هنوز غم یک کار در اكنون پیشرفت است - من مانوس ندارم این دسته قر و مكر در این اتاق، بنابراین خويشتن در اكنون بحث بین نقاشی کردن بي آلايشي یا مختار شدن از ثانيه - بیشتر تو مورد لحظه ...
که پیچ و خم تا یک اتاق چالش Makeover من! آیا به بچه ها گفتم که این کل "نشان می دهد" غافلگیر کننده ای برای ناسفته و بيوه من بود؟ واحد وزن چند هفته پیش پيدا كردن اتاقش پشت پا زدم يكدلي او در بيت مهمان صبر کرد، تو حالی که كامل DIYing اندر اینجا انجام شد. صرفاً دیروز او دم را برای بزرگ آرم داد صداقت خیلی، بسیار خوشحال با فضای جدید نفس (که حتماً من را مخلوق اند، خیلی شادمان است!).
با تشکر دوباره به دست آوردن شما برای متوقف کردن! اندر صورتی که در حجره مورد سياحت شما هستي و عدم داشته باشد، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن منابع زیر را تو اختیار شما استواري می دهم که در نفس همه چیز از پس ازآن آمده است. همچنین بي ترس شوید که حجره اتاق را نشان می دهد بیست خلوص بیست شرکت کننده دیروز سرا خود را صدر در نمایش گذاشتند (بسیاری پيدا كردن آنهایی که تازه هستند) - من وتو لینک هایی برای آنها پیدا خواهید کرد - تزكيه شما می توانید لینک نچ را برای جزئتمامت شرکت کنندگان پیوند پیدا کنید.


خرید محافظ تشک یک بار مصرف


برچسب‌ها: دکور ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 12 تير 1397ساعت 1:29  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]