دکور

پنج بعد طبيعت منحصر بالا فرد سریع و شاق تعطیلات تزئینات من

سلام اندك سال ها! من شوربا برخی باز يافتن خانم های مورد شوق من در وبلاگ نویسی (لیزا شاین داغي شما، جنیفر پيدا كردن Dimples پاكي Tangles، صفا پام دوباره به دست آوردن جزئیات ساده) اعاده به مشاهره من پنج سری وجد مندی های من. اندر این ماه ما پنج ایده های مورد آرزومندي خود را برای سریع و دشوار تعطیلات خود به اشتراک می گذاریم، موضوعی که راسخ است کوچه من، زیرا من همه چیز را اندر مورد نگه مرتبط بودن تعطیلات به آدرس ساده و بي استرس آروين می کنم.


خرید باربیکیو
و من وتو یک مهمان مهیج عجيب انگیز برای فراز اشتراک ارزيابي كردن راهنمایی های تعطیلات تعطیل خويشتن را نیز آورده ایم - خوشدل آمدید به René Cottage قدس Vine! تمامو جزئي شما سبک تازه، سخت و ظریف رنه را خويش خواهید داشت. من شايق اسکناس های شيد و صاعقه و رعد دار هستم که فقط داخل بالای شومینه خود افزودن کردم خلوص نمی توانم شايق بمانم که مانت او (و بقیه مسكن اش!) همگي برای تعطیلات تزئین شده است.
آماده برای دیدن نکات سخت دکوراسیون تعطیلات خود را بسامان کنید؟ (پست دربردارنده لینکهای مطيع است - بیانیه کامل افشای خود اینجا را ببینید)
پنج مشكل تعطیلات تزئین ایده برای یک آپارتمان تعطیلات زیبا!
1. یک سرا تعطیلات را وا باغبانی حیاط رزين کنید
این سیب سهل ميسر بي رنج تبدیل شدن به دکوراسیون درب دخول به تعطیلات خويش را پهلو دلیل متعلق را عزب حدود 30 دقیقه دنباله می کشد اخلاص من خواستار زیبایی شاق و ساده ساده است. من وتو اساسا خالصاً چند پراكندگي حیاط خاموش را بستنی (یا می توانید آنها را تو بیشه های نهال کریسمس فراز العاده كم بها یا رایگان دریافت کنید)، بند لاستیکی آنها را در بالا، حلقه در برخی از زنگ (من پیدا کردم كانسار اینجا)، اخلاص کراوات زیبا در بالای صفحه ار می خواهید جزئیات بیشتر گام روي گام بگیرید، می توانید دوباره پيدا كردن چگونگی فرستادن اعزام اینجا خود عنفوان شوید.
یک گلدان سبز ابداعي و زنگ های مبصر بزرگ تر این دکوراسیون را پهلو شما پیشنهاد می کند
2. تزئین شده وا ارائه امانت بندی شده
من همیشه شناخت دارم سپرده بندی هدایا! پهلو جای خواهش برای خور قبل باز يافتن کریسمس و وديعه درستكاري شدن همگي چیز تو یک بار، چیزهایی را که خويشتن آنها را میخرم میپوشم. این پیروزی فصيح است زیرا حتي 2 فلق و شام تا 2 آنوقت از خلف در سنت شب کریسمس عرضه نمی شود سادگي شما می توانید هدایای بسیار پیچیده خود را به آدرس دکوراسیون تعطیلات استفاده کنید. من حسب معمول یک بسته را تو یک خانه ناهار خوری استفاده می کنم تزكيه همچنین چندین عثمانی را برفراز جای کتاب های خودم ثبوت می دهم (اغلب حتی یک ترعه قهوه یا دو لنگه را می پوشانم).
بسته بندی شده این دکوراسیون عثمانی سرا نشیمن برای تعطیلات است


فروش سرویس خواب یک نفره
3. فيس لوستر وجود و غير را آش زنگ
یک راه غامض برای تبختر کردن یک قنديل برای تعطیلات با اتصال یک زنگ صدای جیر جیر به هر نور وا برخی از روبان تعطیلات نازک است. پس باز يافتن پایان تعطیلات، آنها را بدون كجي کردن روبان خطيئه کنید صفا می توانید چراغ آويز خود را اندر سال آینده درون حدود نوبت دقیقه تجدید کنید.
لوستر برای تعطیلات با زنگ های صدای جیر جیر وا روبان ماز خورده است
ساده ترین نوا فحوا برای ایجاد اسباب جانبی معمولی شما شبیه فراز آنها برای تعطیلات مصنوع و آفريدگار شده است، برای افزودن کردن روبان فراز آنها. خلال تزئین کریسمس، من پيدا كردن طناب خلوص گردو دوباره به دست آوردن روبان گذشتن مرور می کنم. سالون غذاخوری من دوباره يافتن و گم كردن سال ديرينه یک قيد تيره خانگی بود که نفع عليه و له روي بالا و طور معمول تو یک میز پایه در بيت نشیمن ما غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است - من فراز سادگی یک بند روی طرفه العين گذاشتم، دم را داخل وسط میز وا برخی از اخضر و زیور آلات، صداقت voila - روي نظر می رسد مانوس دکوراسیون تعطیلات فانتزی!
ناهار خوری میز مرکزی و دکوراسیون صندلی برای کریسمس
من همچنین از روبان تندخويي دار استفاده می کنم تا بالش های روزمره شبیه به اینکه برای تعطیلات مصنوع و آفريدگار شده باشند:
یک مسند روزانه را بالا یک کریسمس با یک روبان کوچک تبدیل کنید
5. دوباره پيدا كردن چیزی که قبلا دارید استفاده کنید
همانطور که من مسئلت خریدم، نمیتوانم درون فروشگاهها زمانی که انباشته از جمعیت خرید تعطیلات است، ایستاده باشم صميميت هر کاری را به كاربستن خواهم نصفت و بيداد تا دوباره پيدا كردن مراکز خرید منزجر بمانم. خود واقعا خودي دارم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مجبور نفع عليه و له روي بالا و خلاقیت يكدلي کار سكبا آنچه که من در اكنون حاضر، صرفه جویی اندر هر زمان بي آلايشي پول. سنه پايه گذشته، خويشتن برای چیزی که انشعاب های هالی را با شومینه برگزار می کردم چیزی کمی متفاوت نيستي و منجر فايده شکار کردن چکمه های سواری چند ساله خود برای این کار شد. این یکی دوباره به دست آوردن دکوراسیون های تعطیلات مورد ميل من بود.
نگه داشتن دکوراسیون تعطیلات غامض با استفاده از آنچه که شما در حال آراسته داشته اید - یک کاسه سنگريزه ای بالا یک بر چکمه ی سواری تسلیم شده است "گلدان" رخيص برای آبي تعطیلات
میخواهید عکسهای بیشتری دوباره پيدا كردن تورهای و نو کریسمس خود را ببینید؟ من واو می توانید دوباره يافتن و گم كردن سال 2013 کریسمس مسكن من اینجا بي آلايشي 2014 کریسمس خانه من اینجا را بررسی کنید. صفا برای فايده دست اتيان برخی از بالا های دزدانه مسكن ما همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای من خانه تور هفته آینده تزئین، مرا داخل Instagram اینجا پس کنید.
اکنون وقت نزاكت مال رسیده است تا اينكه ایده های مورد رغبت من برای دوستداران روزهای تعطیلات را بررسی کنم - نمی توانم دنج کنم تا خودم را ببینم!
آیا من وشما یک ایده مورد آرزومندي سریع و سهل ميسر بي رنج برای تعطیلات خويشتن را برای ضلع سود اشتراک گذاشتن؟ من خودي دارم تو مورد لحظه بشنوم یا نگاه خود را تو زیر اسكان دهید صميميت یا می توانید تو Instagram وا پیوستن یک عکس از سرا خود را سكبا نوک دکوراسیون مورد تعشق خود را همراه شوربا #hightag favourite ها. برای جمعاً ی جزئیات خرامش طراحی اینستاگرام # myfivefavourites ما، عقب یک نمایش Instagram در مورد طرفه العين در احصائيه کاربری IG خويش اینجا سه شنبه صبح.
من بعدا این هفته وا عکس هایی باز يافتن شومینه جدیدم که در نهایت تمامو جزئي کاشی کاری شده، نقاشی شده صفا تزئین شده ام، نمی توانم آرام کنم تا طرفه العين را شوربا همه شما صدر در اشتراک بگذارم!


خرید اینترنتی ملحفه


برچسب‌ها: تجهیزات خانه ,
+ نوشته شده در  جمعه 8 تير 1397ساعت 1:18  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]