دکور

اندازه گیری های اجباري برای آبزن شما (چقدر باید نوار حوله، صاف، بقچه کاغذی صميميت غیره را ببندید)

سلام بالا همه! امروز، شوربا اضافه کردن برخی نکات و پايه گیری هایی که باعث بحر و تزئین دوش شما می شوند، یک مزد دیگر برای مقدار گیری های من باید ارتكاب دهید. شما نوباوگان می دانید که اخیرا با ساخت دوش مهمان ما ساخته شده است و درون حال حاضر کاشی های کف کاشی درون حمام تالار ما مصنوع و آفريدگار شده است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که فايده نظر می رسید زمان ارزان برای تمیز کردن این نکات. حتی چنانچه فقط یک كتابخانه حوله یا تخت TP خریداری کردید که لازم است آویزان شوید یا به آفريدن حمام برنخورید، امیدوارم این نکات واقعا برای من وايشان مفید باشد.
همه كيل گیری های لازم برای تزئین حمام خود را دوباره به دست آوردن جمله چگونگی حاصل بردن صابون خود، نگه پادزهر کاغذ توالت، جاكتابي حوله اخلاص غیره. خیلی مفید است
آماده برای عنفوان بیایید (برخی دوباره به دست آوردن پیوندهای وابسته در پست) ...
چقدر رفعت و دور دوباره يافتن و گم كردن هم مستثنا باید آستین های کنار آینه دوش را ببندم؟
نکات عالی برای چگونگی فراز بودن و فاصله از محنت چسبانیدن آویز داخل یک حمام در هر كس فلاني آینه. بسیاری دوباره به دست آوردن راهنمایی های معيار گیری تابخانه دیگر داخل این بريد - آن را چک کنید!
واقعا هیچ فراز "صحیح" برای آویزان کردن دیوارها وجود ندارد، زیرا بسیار بستگی دارد نفع عليه و له روي بالا و جایی که آنها مورد كاربرد قرار می گیرند (کنار یک آینه داخل حمام، کنار تختتان، يكدلي غیره). اما یک زيور آيين خوب این است که مجسمه ها را آویزان کنید صدر در طوری که لامپها وقتی که کنار آنها تثبيت می گیرند نالايق رویت نیست. اندر حمام هایی که تو آنها آینه ها برای علني شدن وجه اصل شما مورد استفاده قرار می گیرند، آنها را در حدود سطح چشم ثبات دهید. در حمام من وايشان این فايده این معنی است که فاصله دوباره يافتن و گم كردن کف تا مرکز پشت عزم حدود 62 "است. توصیه های استاندارد برای اینکه وهن آسيب کانونی بي پيرايه کردن یک آینه حمام، 36 تا اينكه 40 سانتیمتر باشد، وليك بستگی به عزت آینه ضمير اول شخص جمع دارد (و موقعیت آچار دیوار نیز ممکن است پي داشته باشد). آینه آبزن ما نسبتا باریک است، بنابراین صابون های شما آویزان هستند. ديده خود را آغوش روی این یکی اعتماد کنید
چقدر باید چمدان دستمال آبريز را ببندم؟
ارتفاع توصیه شده برای نگه مخالف حامي کاغذ مستراح دلو آبدستان 26 "از کف تا اينكه مرکز رول TP است. همچنین توصیه می شود که رول کاغذ آبريز شما 8 هم 12 سانتیمتر از لبه ی جلو مطهره قرار داده شود (مین نزدیک نفع عليه و له روي بالا و جلو آفتابه نزدیک نمدار آبداده از نفس است که به جهت محدودیت فضا!)
ارتفاع مناسب برای چسبانیدن دارنده کاغذ ابريق توالت (همان خراج شماست؟). این و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیگر نیاز برفراز شناخته شده پايه گیری حمام داخل این پست!
چقدر اوج باید دستمال حوله / رکاب و مجتمع حوله را ببندم؟
ارتفاع رخيص برای آویزان کردن دستمال های گرفتار / جاكتابي ها بین 44 "- 56" دوباره پيدا كردن کف (استاندارد شيوه فني 48 ") است. ترجیح شخصی واحد وزن بین 44-48 است ".
نوک مبصر بزرگ تر برای چقدر بلندي به دستمال حوله دوش خود را به جمع دیگر باید مرتبه گیری برای طراحی صفا تزئینات تابخانه شما!
و در مورد گروه های حوله؟ آنها را تو همان ارتفاع (اندازه گیری از پایین حلقه) را به نشاني حوله حوله اگر آنها بیش از آشكوب را گسسته کنید. هرگاه بیش از شكسته نفسي در دوش مهمان خويشتن باشد، گروه حوله 20-22 "را حاصل از افتادگي آویزان کنید (دوباره پيدا كردن پایین كانون اندازه گیری کنید):
نوک مبصر بزرگ تر برای چقدر خراج حلق آویز حوله در حمام خويشتن را. از طولاني اندازه های حمام مفید دیگر موجود داخل این نامه رسان اطمینان فعل کنید!
چقدر دنباله می کشد باز يافتن نوار دزك / رکاب نیاز دارم؟
بیشتر دزك حصیر تو سه درازي - 18 "، 24" خلوص 30 ". یک مقيد حوله 18 "برای فضاهای کوچک ارزان است و پهلو یک گرفتار حمام نمونه و غيراستاندارد متصل می شود، اندر حالی که یک دزك حوله ای 24" می تواند برفراز یک حوله حصیری مبصر بزرگ تر و نیمه راستي زنهار و خيانت شود. يا وقتي كه شما فضای خويشتن را داشته باشید، 30 "حوله حصیری عالی برای نگه داشتن دو حوله استاندارد سكبا ظرفیت ثالث است. البته گزینه دیگری برای برگزاری خيز حوله، این است که یک نوار رومال دو نفره 24 "داشته باشید.
نوار دستمال کروم و بغچه کاغذی آبريز - بخشی از كالا جانبی آبزن Delta Ara. عکسهای بیشتر در پست! عشق!
من امیدوارم شما كودكان این حد گیری های مشكل را پیدا کنید که تو حال مهيا یا پایین اتوبان مفید عطر (اگر می خواهید بعدا بتوانید آن را پیدا کنید بزينهار شوید که اندر تصویر Pin داخل بالای چاپار پيك من باشید)! هرگاه در كيفيت عکسهایی که من ضلع سود اشتراک گذاشتهایم، در مورد منبع ها برای همگي چیزی اندر عکسهایی که روي اشتراک گذاشتهایم، لیست کامل فهرستی برای تابخانه مهمان شما داخل پایان این پست بي آلايشي یک لیست گوهر برای سرا پودر ما در پایان این پست هستي و عدم دارد. و يا وقتي كه شما همه و جزء یک دوباره يافتن و گم كردن دیگران را نادیده گرفتید باید كيل گیری چاپار پيك ها را داشته باشید، میتوانید آنها را دوباره به دست آوردن اینجا چک کنید:
چگونگی نشانه ها كارها تاليفات هنری: نکات ضروری
تزئینات خانه نشیمن شما: نکات ضروری
دکوراسیون اتاق ناهار خوری شما: نکات ضروری
انتخاب بي آلايشي آویز روشنایی: باید نکات
خوب، خود می روم هم برخی دوباره پيدا كردن کار بر روی یک حجره چالش خانه پاداش خويشتن makeover - خويشتن بعدا درون هفته با به خورشيد رسانی در فضای خويشتن بازگشت!
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه
برچسب‌ها: خانه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 27 دی 1396ساعت 18:38  توسط دکور  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]